Czy kiedyś to się skończy? Kolejne gwiazdy opuszczają Gogglebox

Gogglebox znowu traci gwiazdy

Nie milką echa niedawnych odejść z hitu telewizji TTV „Gogglebox”. Do naszej redakcji dochodzą jednak kolejne niepokojące informacje.

Nie spodziewaliśmy się kolejnych odejść z bijącego rekordy oglądalności programu Gogglebox. Znane i lubiane małżeństwo Zagrodników opuszcza kultową kanapę. Bez wątpienia hit TTV nie będzie już taki sam po odejściu Sandry i Krzysztofa.

W rezultacie kochająca para podbiła serca widzów, od pierwsze pojawienia się na ekranach telewizorów w 3. sezonie programu. Od tego czasu nie zmiennie rozbawiali nas do łez swoimi zabawnymi obserwacjami i komentarzami.  Ponieważ ich podejście do swojego uczestnictwa w programie było nad wyraz luźne, na stałe zagościli oni w domach tysięcy widzów w całej Polsce.

Gogglebox: Sandra i Krzysztof poszukują nowej drogi

Sami zainteresowani postanowili się podzielić powodami swojego odejścia w social media. Jak mogliśmy przeczytać w oświadczeniu: „Czasem w życiu zmieniają się priorytety, a że czasu wiecznie mało postanowiliśmy zrezygnować z wielkiej przygody, jaką był udział w tym programie”.

https://www.facebook.com/TelewizjaTTV/photos/a.209895579097238/3326636137423151/?type=3

Nie zabrakło również podziękowań dla widzów i ludzi z którymi współtworzyli show przez tyle lat: „Bardzo dziękujemy producentom oraz ludziom zaangażowanym w produkcję za możliwość udziału w fajnym projekcie, który będziemy pamiętać do końca życia. A przede wszystkim dziękujemy Wam, Drodzy Widzowie!”.

Ciepłe słowa pary wywołały fale komentarzy wiernych widzów show Gogglebox, co pokazuje jak bardzo zżyli się oni z parą przez te wszystkie lata.

No i w tym momencie oglądanie Gogglebox straciło sens bez Was kochani… 😔
Zawsze miło było Was zobaczyć.. ❤️
Razem z Krzyśkiem i Dominikiem trzymaliście poziom tego programu! ❤️❤️❤️
Mam nadzieję, że kiedyś wrócicie razem z córcią. 😊🤞🏽
Wszystkiego dobrego! ❤️

Niektórzy wśród nich nie tracą jednak nadziei na powrót ukochanego duetu.

Szkoda ☹️uwielbiałam was oglądać, jesteście bardzo pozytywnymi ludźmi którzy wnosili dużo pozytywnej energii i z wami zawsze się uśmiałam .😂😘. Ale szanuje wasza decyzję chociaż będzie mi was brakowało ..Życzę wam wszystkiego dobrego bądźcie szczęśliwi zdrowi i uśmiechnięci .🥰🥰 Kto wie może jeszcze do nas wrócicie .🤔. Pozdrawiam.🤗

Prawdopodobnie nie ujrzymy już lubianej pary na małym ekranie, ponieważ jak wynika z podanych informacji planują oni skupić się na całkowicie innej działalności zawodowej.

Zobacz także:
1.Gwiazda Gogglebox nagle zdjęła perukę. Oczom widzów ukazał się niewiarygodny widok, trudno uwierzyć, że udało jej się to ukryć
2.Biedronka oszalała! Oto produkty, które kupisz jutro za ułamek wartości
3.Krzysztof Jackowski zapowiada na jesień coś przerażającego. Wszyscy będziemy…