Demet Ozdemir wzięła ślub? Jedno zdjęcie zastanowiło fanów „Wymarzonej miłości”

Demet Ozdemir wzięła ślub

Sensacyjne wieści pojawiły się w mediach społecznościowych. Część wielbicieli Demet Ozdemir uważa, że aktorka wzięła ślub. Wszystko z powodu jednego zdjęcia. Czy rzeczywiście gwiazda „Wymarzonej miłości” wyszła za mąż? Jeśli tak, kto został jej mężem? 

Demet Ozdemir na zastanawiającej fotografii

Przypomnijmy, iż Demet zyskała popularność w naszym kraju dzięki roli Sanem w serialu „Wymarzona Miłość”. Od czasu jego emisji wielu Polaków śledzi życie prywatne Ozdemir. Nie jest to zbytnio skomplikowane, gdyż aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Niewątpliwie, właśnie za sprawą jednego z popularnych portali fani Demet Ozdemir zaczęli podejrzewać, że aktorka wzięła ślub. Wiele osób obstawia nawet kto został mężem pięknej Turczynki. Krótko mówiąc, ruszyła fala spekulacji.

Skąd jednak wziął się pomysł, że Demet Ozdemir wyszła za mąż? Otóż na Instagramie pojawiło się zastanawiające zdjęcie. Widzimy na nim serialową Sanem ubraną w długą, białą sukienkę. Kreacja ta przypomina suknię ślubną. Z tego powodu fani zaczęli snuć swoje przypuszczenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Demet Özdemir (@1demetozdemir)

Wydaje się, iż informacja o ślubie Demet Ozdemir to zwykła plotka. Internauci sami dorobili sobie teorię do zdjęcia. Owszem gwiazda „Wymarzonej miłości” ma na sobie białą suknię, która może kojarzyć się z kreacją zakładaną przez panny młode, ale równie dobrze może to być fotografia z romantycznej sesji zdjęciowej. Naszym zdaniem to ta druga wersja pokrywa się z prawdą.

Poruszając temat rzekomego ślubu Demet Ozdemir warto zauważyć, że zdaniem fanów aktorki, najbardziej prawdopodobnym wybrankiem okazałby się 33-letni Kerem Bursin. To właśnie z nim tureckie media łączą byłą dziewczynę Cana Yamana.

Kim jest rzekomy ukochany filmowej Sanem? To niezwykle przystojny i zdolny aktor. Ponieważ jako dziecko i nastolatek mieszkał w Europie, Azji i Ameryce Północnej, teraz bez problemu grywa zarówno w tureckich, jak i amerykańskich produkcjach. Z pewnością Kerem Bursin to kandydat idealny na męża.

Źródło: Instagram