Doda wysmaruje się oliwką i wskoczy w seksowne ciuszki. „Rozgrzeje ten Instagram do czerwoności!”

Doda

Dorota Doda Rabczewska słynie z kontrowersyjnych, często nieprawdopodobnych pomysłów. Tym razem jednak posunęła się jeszcze dalej. Już niedługo w sieci pojawi się jej najbardziej seksowny filmik jaki kiedykolwiek powstał. Jednak jest jeden warunek – należy wpłacić pieniądze.

Artystka z reguły nie bierze udziału w różnego typu challenge’ach, jednak ten wymyśliła sama. Bardzo zależy jej na tym by uzbierać daną pulę pieniędzy, dlatego zdecydowała się użyć dość radykalnych środków. Doda przyznała, że gdy tylko cała kwota zostanie uzbierana zrobi takie show jakiego nikt dotąd nie widział.

Doda zachęca do wpłat, wtedy ujrzysz niewiarygodnie seksowne nagranie

W mediach społecznościowych Dorota Rabczewska umieściła nagranie na którym zachęca internautów do wpłat. Nagrodą za to będzie ona sama, a dokładniej najbardziej seksowny film z nią w roli głównej. Jak przyznaje Doda, specjalnie dla fanów wysmaruje się cała oliwką i odnajdzie najbardziej skąpe szorty. Następnie uda się do publicznej siłowni i zrobi najseksowniejszy trening jaki się da. Wszystko to zostanie sfilmowane i trafi na profil.

Dorota Rabczewska od zawsze lubiła zaskakiwać swoim zachowaniem. Dziś, mimo, że kobieta ma już 36 lat nadal wzbudza ogromne zainteresowanie internautów. Jednak robi to w dobrym tego słowa znaczeniu. Doda cały czas się rozwija, a swoją rosnącą popularność wykorzystuje tylko w jednym celu – chęci pomocy innym.

Dramatyczna historia Julii – Rabczewska nie może powstrzymać łez

Na profilu Doroty pojawiło się nagranie na którym kobieta opowiada o zbiórce dla 18-letniej Julii Kuczały. Piękna, młoda kobieta musi zmierzyć się z śmiertelną chorobą jaką jest guz mózgu. Okazuje się, że leczenie, którego wymaga by odzyskać zdrowie kosztuje około 8 milionów złotych.

Doda mówiąc o zbiórce wspomina siebie, gdy miała 18 lat, to właśnie wtedy nagrywała swoją pierwszą płytę. Jak podkreśla artystka, miała wtedy świadomość, że całe życie jest przed nią i nie mogła się go doczekać. Po chwili jej głos zaczyna się odrobinę łamać, jednak ciągnie dalej:

„Tym bardziej jest mi strasznie przykro, gdy widzę młodzież, która dopiero rozpoczyna swoje życie, a już go trochę liznęła, że może go tak szybko stracić.”

Widać, że Doda bardzo przeżywa tą sytuację. Jednak jak przyznaje, takich zbiórek w sieci jest naprawdę dużo i ciężko jest zachęcić innych do wpłat. Dlatego zdecydowała, że musi zrobić coś co przykuje uwagę większej liczby osób. I tak wymyśliła swój challenge. Kobieta podkreśla, że wystarczy, że zebrana pula dobije do kolejnego miliona, a w sieci pojawi się jej seksowne nagranie. Trzeba przyznać, że jej pomysł przynosi rezultaty, ponieważ do 6 milionów brakuje już niespełna 200 tysięcy.

https://www.instagram.com/p/CE9DP4dBkjK/

Każdy kto chce zobaczyć, jak Doda wygina się w obcisłym stroju na siłowni koniecznie powinien udostępnić zbiórkę Julii oraz wpłacić choć drobną kwotę. Dzięki temu nie tylko w sieci pojawi się seksowne nagranie Doroty Rabczewskiej, ale przede wszystkim można uratować życie młodej dziewczyny.