Przygotuj się do zdalnego nauczania. Wielki test laptopów 2020

Test laptopów 2020

Rok szkolny rozpoczęty. Semestr akademicki tuż tuż. W związku z nauką zdalną przygotowaliśmy wielki test laptopów 2020.

Laptop stał się przez lata niezbędną częścią zakupów młodych studentów. Nie można sobie wyobrazić obecnie studiowania bez tego małego urządzenia, które w każdym momencie można przenieść z miejsca na miejsce. Dzięki mobilności, małe komputery podbiły serca wszystkich tych, którzy potrzebują tworzyć i czytać testy, gdziekolwiek by nie byli. W tym roku, do tego grona dołączyli młodsi uczniowie, ponieważ tryb nauczania przeszedł na prace zdalną. Czeka ona również większość studentów, podczas zbliżającego się semestru zimowego.

Specjalnie dla państwa przygotowaliśmy przegląd najlepszych laptopów, które pozwolą na komfortową prace i naukę w każdych warunkach. Żadna sesja nie będzie już straszna.

Test laptopów 2020

Huawei Matebook 13

Niekwestionowany lider naszego zestawienia. Dzięki potężnej baterii może pracować na jednym ładowaniu 11 godzin. Szybki dysk SSD zapewnia sprawne zapisywanie i odczytywanie plików, dzięki czemu nie ma szans na utratę prac. Ponieważ znajdują się w nim dobrze oddające dźwięk głośniki, melomani będą więcej niż zadowoleni. Do tego należy dodać ekran z rozdzielczością Full HD, który umożliwia oglądanie multimediów ze wszystkimi detalami. Okaże się nieoceniony w trakcie wieczorów spod znaku Netflix&chill. Warto dodać, że waży on tylko 1,3 kg, co gwarantuje, że użytkownik nie przeciąży sobie pleców.

Cena: 2500 zł.

Apple Macbook Air 2019

Ostatni ze studenckich Macbooków firmy Apple. Gigant postanowił od nowego roku porzucić najbardziej poręczną wersję swojego laptopa, ograniczając się do segmentu specjalistycznego. Jednak zeszłoroczne laptopy spod znaku nadgryzionego jabłka stanowią dalej świetny zakup. Zamknięty ekosystem pozwala na szybką pracę. Lata dopracowywania systemu, pozwoliły na wbudowanie pomocnych gestów i przemyślenie rozkładu interfejsu, czyniąc ten system bardzo wygodnym. Dba o to szybki dysk SSD i procesor intel.

Cena:3500 zł.

Dell Chromebook 11

Ostatnim laptopem, który możemy z czystym sercem polecić jest Dell Chromebook. Maszyna ta łączy w sobie szybkość działania z poręcznością. Przede wszystkim jednak ma niesamowicie niską cenę. Udało się ją uzyskać, dzięki małej pojemności dysku SSD (16GB), jak również niewielkiej ilości pamięci RAM. Nie przeszkadza to jednak w szybkim działaniu całości. Należy jednak pamiętać, że jest to komputer wyłącznie do pisania tekstów, które zresztą można tworzyć godzinami dzięki najlepszej klawiaturze na rynku. Zdecydowanie polecamy wszystkim tym, którzy mają chęć spróbować swoich sił jako pisarze.

Cena: 300 zł.

To już wszystko co dla państwa przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że nasz test laptopów 2020, pomoże wybrać sprzęt, który zaspokoi państwa oczekiwania.

Zobacz także:
1.
Serce Adama Kraśko czeka na czytelniczki. Zwierzenia gwiazdy „Rolnik szuka żony”
2. Koniec „totalnej opozycji”? Szykują się zmiany na polskiej scenie politycznej
3. Świat wstrzymał oddech. Kolejna rocznica wielkiej tragedii
4. Kasta! Żona prezentera TVP zarobi milion na państwowej posadzie
5. Czy kiedyś to się skończy? Kolejne gwiazdy opuszczają Gogglebox