Julia Wieniawa po raz pierwszy mówi o rozwodzie swoich rodziców

Julia Wieniawa od pewnego czasu jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Rola w „Rodzince.pl” otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery. Gwiazda jak do tej pory unikała jednak poruszania tematów rodzinnych.

Julia Wieniawa zdecydowanie jest teraz na topie. Nic więc dziwnego, że wszystkich interesuje, zarówno jej życie uczuciowe, jak i rodzinne, a na ten temat pada naprawdę wiele pytań. Młoda celebrytka rozpoznawalność zyskała dzięki komedii produkcji TVP „Rodzinka.pl”. Na fali rosnącego sukcesu wystąpiła także w kilku innych serialach, jak na przykład transmitowanym na Polsacie „Zawsze warto” oraz produkcjach filmowych „Kobiety mafii” czy „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

Ostatnio kariera Julii Wieniawy nabrała jeszcze większego tempa, a to wszystko za sprawą udziału w show „Taniec z gwiazdami”, gdzie występuje u boku Stefano Terrazzino. Na premierę czeka także jej pierwsza marka kosmetyczna. Zdaje się więc, że na pozór w życiu Julii Wieniawy wszystko układa się perfekcyjnie.

https://www.instagram.com/p/CFAVqeNsFKh/

Okazuje się jednak, że są tematy, na które młoda gwiazda nie lubi się wypowiadać. Chodzi tutaj o jej rodzinę, która faktycznie nie pojawia się z reguły na jej kontach w serwisach internetowych.

Julia Wieniawa mówi o rozwodzie swoich rodziców

Do tej pory na instagramie Julii najczęściej można było zobaczyć jej mamę, która jednocześnie jest jej menadżerką. Marta Wieniawa, słynna momagerka pomaga jej rozwijać karierę i dba o to, aby Julia podejmowała przemyślane decyzje.

Co natomiast z biologicznym ojcem Julii Wieniawy oraz jej ojczymem? Na ich temat młoda gwiazda nigdy się nie wypowiadała. Po raz pierwszy zrobiła to dopiero przed kamerami „Tańca z gwiazdami„. Z całą pewnością sama rozmowa była dla niej bardzo emocjonująca. Dotyczyła w końcu najbliższych jej osób.

https://www.instagram.com/p/CEuUAYuM6tM/

Łatwo można jednak zauważyć, że najprawdopodobniej dla dobra Julii, jej mama oraz biologiczny tata żyją w dobrych stosunkach. Julia przyznała również, że jako mała dziewczynka miała dwa domy, co nie zawsze było dla niej proste. Stara się jednak nie oceniać wyborów swoich rodziców i w pełni zaakceptować taką sytuację. „To, że się rozstali to jest ich sprawa i ja tego nigdy nie będę oceniać.”- podsumowała.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Hotel Paradise. Ostra sprzeczka uczestników z pierwszej i drugiej edycji. Kto by się spodziewał, że dojdzie do czegoś takiego
2. Doda wysmaruje się oliwką i wskoczy w seksowne ciuszki. „Rozgrzeje ten Instagram do czerwoności!
3. Dramat Polek. Czy znajdzie się mężczyzna, który je pokocha?
4. Sylwia Spurek: musimy zatrzymać tę patologiczną inwestycję
5. Koniec „totalnej opozycji”? Szykują się zmiany na polskiej scenie politycznej