Załamana Khloe Kardashian cały czas płacze. Czy koniec programu podzieli rodzinę?

Siostry Kardashian wciąż nie pogodziły się z zakończeniem emisji telewizyjnego show z ich udziałem. Khloe nie może przestań płakać i nie wie, jak poradzi sobie z tak nagłymi zmianami.

Nie da się ukryć, że w ostatnich latach „Z kamerą u Kardashianów” zebrało naprawdę sporą publiczność nie tylko za oceanem, ale również
i w Polsce. Regularnie nadawane show, z całą pewnością stało się nie tylko pewnym źródłem dochodów, ale i codziennością sióstr Kardashian. Doniesienia o zakończeniu emisji pojawiły się w środę. Głos w tej sprawie zabrała sama nestorka słynnej rodziny – Kris Jenner, jak i poszczególne siostry.

Wydaje się jednak, że nie wszystkie z nich pogodziły się z zakończeniem trwającej od 14 lat przygody. Nieoficjalną przyczyną miały być stale rosnące wymagania finansowe sióstr Kardashian. Podczas gdy ich widownia regularnie malała, gwiazdy domagały się coraz większych pieniędzy. To właśnie ta sytuacja doprowadziła do tego, że ostatnie odcinki „Z kamerą u Kardashianów” pojawią się wiosną 2021.

Z całą jednak pewnością koniec telewizyjnego show nie oznacza, że rodzina Kardashian odejdzie w zapomnienie. Kris Jenner robi przecież wszystko, aby ich nazwisko wciąż było jednym z najpopularniejszych w Ameryce. Od razu po podjęciu decyzji o zakończeniu produkcji, zadzwoniła do radia, w którym udzieliła wywiadu i opowiedziała o planach na przyszłość oraz o tym, jak ta decyzja wpłynęła na samopoczucie całej rodziny.

Khloe Kardashian nie może pogodzić się z tą decyzją

Kris Jenner naturalnie podzieliła się z fanami wszelkimi szczegółami związanymi z tą decyzją oraz panującym w domu nastrojem. Przyznała, że gdy po raz pierwszy wyszły z domu po ogłoszeniu tej smutnej wieści, nie za bardzo wiedziały, jak powinny reagować. Menadżerka Kardashianek zapewnia jednak, że była to w pełni przemyślana i słuszna decyzja.

Oczywiście zakończenie show nie oznacza końca kariery. Kris Jenner zapowiedziała, że wszystkie siostry wykorzystają ten moment, aby zastanowić się nad kolejnym krokiem i samorozwojem.

https://www.instagram.com/p/CEb9m-6hF_2/

Wygląda jednak na to, że jedna z nich – Khloe Kardashian nie wyobraża sobie życia z dala od centrum uwagi. Tak bardzo przyzwyczaiła się do obecności kamer, że teraz nie potrafi sobie z tym poradzić. „Musieliśmy wczoraj poinformować ekipę filmową, wszyscy płakaliśmy. Myślę, że Khloe nie potrafi sobie z tym jeszcze poradzić. Nie przestała płakać od kiedy ogłosiliśmy naszą decyzję. To bardzo słodkie”. – podsumowała nestorka klanu.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Julia Wieniawa po raz pierwszy mówi o rozwodzie swoich rodziców

2. Co zrobić, żeby cięte kwiaty szybko nie zwiędły? 3 sprawdzone sposoby
3. Apple zaskakuje. Nowa usługa zrewolucjonizuje rynek
4. Fani drżą o zdrowie Hazal Subasi. Aktorka „Więźnia miłości” w szpitalu
5. Kuba Wojewódzki pożegnał Gienka Loskę. Wzruszające słowa Króla TVN