Biedronka zaskakuje nową promocją. Tak tanio jeszcze nie było

Biedronka szokuje

Obecna promocja na artykuły szkolne, to nie jedyna obniżka, którą przygotowała sieć sklepów Biedronka dla swoich klientów.

Sieć sklepów biedronka jest znana z organizowania świetnych promocji. To właśnie obniżki, dały przed laty palmę pierwszeństwa dyskontowi w sercach polskich klientów. Przez lata jednak, oferta sklepu miała swoje wzloty i upadki.

Obecne zmiany na rynku, a przede wszystkim obecność sieci Lidl, wymusiły zastosowanie nowej taktyki sprzedażowej. Coraz częściej pojawiały się akcje wielosztukowe, aż w końcu stałym elementem Biedronki stały się akcje 2+1. A nawet 1+1, jak miało to niedawno miejsce z lodami firmy Algida.

Najlepszym tego przykładem jest trwająca akcja szkolna, gdzie za niskie ceny możemy kupić potrzebne przybory do szkoły czy gadżety, które umilą czas spędzony przez dzieci w szkole. Należy się jednak śpieszyć, gdyż możliwość zakupu po promocyjnych cenach, kończy się już w środę. A jest ku temu powód. Obniżki sięgają aż 50% bazowej wartości produktów.

Biedronka znowu zaskakuje

Jednak dzisiejsza oferta to prawdziwa gratka dla kupujących.  Jeśli poszukujecie butelek Dafi z filtrami do wody, to możecie je dzisiaj nabyć za jedyne 14 złotych. Ponieważ, poprzednia cena to 27 złotych, nie sposób sobie odmówić tego zakupu. Cena dodatkowych filtrów to jedyne 12 złotych. Zniżka zostanie naliczona przy kasie.

Taka butelka sprawdzi się w niejednej trudnej sytuacji. Kiedy nie chcemy wydawać pieniędzy na coraz droższe wody, czy też z powodów ekologicznych, nie chcemy zaśmiecać środowiska większą ilością plastiku, przedmiot okaże się nieocenionym zakupem.

Nie pozostaje nam zatem nic innego niż ruszyć do sklepu na łowy w poszukiwaniu najlepszych promocji. Życzymy czytelnikom równie udanych zakupów.

Zobacz także:
1.
Serce Adama Kraśko czeka na czytelniczki. Zwierzenia gwiazdy „Rolnik szuka żony”
2. Koniec „totalnej opozycji”? Szykują się zmiany na polskiej scenie politycznej
3. Świat wstrzymał oddech. Kolejna rocznica wielkiej tragedii
4. Kasta! Żona prezentera TVP zarobi milion na państwowej posadzie
5. Czy kiedyś to się skończy? Kolejne gwiazdy opuszczają Gogglebox

Mateusz Wróblewski
Dziennikarz Otopress.pl - stawia na wszechstronność. Dla "Oto" pisze zarówno o polityce, jak i show-biznesie czy technologii.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x