Doda nagrała film nie zważając na karcący wzrok innych. To najgorętsze nagranie jakie kiedykolwiek zobaczycie

Doda

W sieci pojawiło się nagranie na którym Doda w niezwykle seksowny sposób prezentuje swoje wdzięki. Fani nie mogą oderwać wzroku od jej nawilżonego ciała. Nagranie zdobywa szczyty popularności – musicie je zobaczyć.

W ostatnich latach Doda wytrwale ćwiczyła, a dodatkowo dzięki odpowiedniej diecie osiągnęła figurę życia. Nic dziwnego, że dziś tak chętnie pokazuje swoje ciało. Tym razem jednak posunęła się o krok dalej. W słusznej sprawie wskoczyła w króciutkie szorty i top by nagrać najseksowniejszy trening na świecie. A wszystko to w słusznej sprawie!

Doda nie zawiodła internautów

W ostatnich dniach Doda zachęcała na Instagramie do wpłat dla chorej 18-latki. Jednak widząc, że nie przynosi to oczekiwanych rezultatów zdecydowała o zorganizowaniu specjalnego challenge’a. Zgodnie z informacją jaką podała piosenkarka: jeśli kwota na zbiórce wzrośnie o milion złotych ona sama zrobi nagranie na którym wysmarowana oliwką, w kusym stroju zrobi seksowny trening.

Nie trzeba było długo czekać. Mobilizacja internautów okazała się na tyle ogromna, że całą wymaganą kwotę udało się uzbierać w jeden dzień. Doda była niezwykle zaskoczona tak szybko reakcją fanów i oczywiście dotrzymała obietnicy. Jednak piosenkarka nadal prosi, aby nie zapominać o Julii i dokonywać kolejnych wpłat – w końcu do finału brakuje jeszcze prawie dwóch milionów.

Gorące nagranie z siłowni podbija sieć

Przed chwilą na Instagramie piosenkarki pojawiło się wyczekiwane przez internautów nagranie. I trzeba przyznać, że Doda naprawdę się postarała, jest na co popatrzeć. Początkowe ujęcie pokazuje jak Rabczewska podnosi ciężary w krótkim, obcisłym topie. Na pierwszy rzut oka widać, że kobieta nie posiada stanika.

Chwilę później widzimy ćwiczenia nóg. Krótkie szorty odsłaniają nie tylko wysmarowane oliwką nogi, ale również jędrne pośladki. Nie tylko mężczyźni są zachwyceni nagraniem. Kobiety również przyglądają się idealnemu ciału 36-latki podczas ćwiczeń z nieukrywaną zazdrością. Większość internautów bardzo chwaliła piosenkarkę nie tylko za samo nagranie, ale przede wszystkim za to, że pomaga innym i jest słowna w swoich działaniach.

https://www.instagram.com/p/CFHjzQ2h3Pu/

Doda spotkała się również z negatywnymi opiniami o nagraniu w których panie zaznaczają, że kobieta „sprzedała się za milion złotych”. Fakt, że sposób w jaki uzbierała pieniądze jest kontrowersyjny, ale jak można zauważyć również niezwykle skuteczny. W rzeczywistości najważniejsze w tym wszystkim jest uzbieranie potrzebnej kwoty na leczenie Julii, a nie sposób w jaki pozyskano pieniądze.