Jak mieszka Marcelina Zawadzka? Jest czego pozazdrościć

Oto jak mieszka Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka to wschodząca gwiazda TVP. Choć na szklanym ekranie błyszczy już od jakiegoś czasu, to dopiero od kilku miesięcy nie znika z nagłówków gazet i portali plotkarskich. Prowadząca Pytanie na Śniadanie czuje się w show biznesie, jak ryba w wodzie. Wraz ze wzrostem jej popularności, ludzie są żądni jeszcze większej dawki informacji. Dlatego też, jeżeli interesuje Cię, jak mieszka Zawadzka, sprawdź poniższe zdjęcia. Oj, jest na czym zawiesić oko!

Zobacz, jak mieszka Marcelina Zawadzka

W ostatnim czasie Marcelina Zawadzka na chwilę, ze względu na urlop zniknęła z Pytania na Śniadanie. To zrodziło wiele plotek i pytań, kiedy była Miss Polonia znów pojawi się na szklanym ekranie. To tylko pokazuje, jak wielką popularnością i sympatią cieszy się wśród telewidzów TVP.

Nie ma wątpliwości, że domy gwiazd są tym, co wzbudza największe zainteresowanie. Dlatego też postanowiliśmy przyjrzeć się, jak mieszka Marcelina Zawadzka. W jej mediach społecznościowych znaleźć możemy kilka zdjęć jej, przyznajmy to szczerze, luksusowego mieszkania. Nie każdy może pozwolić sobie na takie „fajerwerki”. Jest na czym zawiesić oko!

Marcelina Zawadzka to Miss Polonia z 2011 roku. To właśnie od tego sukcesu, jej kariera rozwinęła się w ekspresowym, by nie powiedzieć szaleńczym tempie. Piękność urodzona w Malborku szybko trafiła do telewizji. Najpierw pracowała dla takich stacji, jak Fox, czy TVN, ale szybko została dostrzeżona przez Telewizję Polską. Na antenie TVP od 2015 roku prowadzi poranne pasmo Pytanie na Śniadanie. Ma także doświadczenie w występach, czy nawet prowadzeniu programów rozrywkowych. Warto tutaj wspomnieć o The Voice of Poland, czy Tańcu z Gwiazdami, gdzie Marcelina Zawadzka pokazała swój talent taneczny.

Obecnie Marcelina Zawadzka koncentruje się nie tylko na Pytaniu na Śniadanie, jej talent jest coraz bardziej wykorzystywany przez TVP, a ona sama doskonale kreuje swój wizerunek także w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie niemalże w mgnieniu oka zyskało potężne grono followersów. Co tu dużo mówić, dla piękności, pochodzącej z Malborka nie ma chyba niemożliwego i wydaje się, że jeszcze nie rozwinęła w pełni swoich skrzydeł.

źródło: Instagram, Facebook

Piotr Paterczyk
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x