Lara Gessler wyjawiła prawdę o swoim ukochanym. Niewiarygodne, że zrobił to tuż przed porodem

Lara Gessler

Wielu internautów szczegółowo śledzi życie córki Magdy Gessler i z niecierpliwością czeka na nowe informacje dotyczące ich rodziny. Lara Gessler lada moment urodzi dziecko, a para do tej pory nawet nie myślała o ślubie. Ich nagła decyzja zszokowała wszystkich.

Córka znanej restauratorki stosunkowo późno poinformowała o swojej ciąży. Lara Gessler prawdopodobnie chciała mieć pewność, że z dzieckiem jest wszystko dobrze, a jednocześnie uchronić siebie przed uszczypliwymi komentarzami pod adresem jej oraz jej ukochanego. Nic dziwnego, ponieważ tuż po ogłoszeniu szczęśliwej nowiny para została zasypana pytaniami o ślub, którego… nie mieli w planach. Od tamtego momentu minęło już trochę czasu, a fani w końcu mogą świętować. Czekali na ten moment bardzo długo.

„Rzymskie małżeństwo” zakochanej pary

Lara Gessler i Piotr Szeląg są parą od około roku. Od początku nazywali swój związek „rzymskim małżeństwem”. Oznacza to, że para traktuje siebie wzajemnie jako mąż-żona, jednak bez oficjalnego ślubu i „papierka”. Do tej pory wydawało się, że zarówno Piotr jak i Lara są dalecy od tradycyjnego małżeństwa. Tym bardziej, że Lara przeżyła już jeden nieudany związek małżeński.

Jednak pod koniec czerwca w sieci pojawiła się informacja, która wstrząsnęła wszystkimi. Na palcu Lary zauważono wyjątkowy pierścionek, którego wcześniej nie było. Większość osób była pewna, że Lara Gessler w końcu zaręczyła się z ukochanym. Jeden z portali zdecydował się zapytać o to wprost córkę restauratorki. Kobieta mimo tego, że była już w ciąży zaprzeczyła tym doniesieniom. Lara podkreśliła, że ma wiele różnych pierścionków i nosi je tylko i wyłącznie dla ozdoby.

Lara Gessler pokazała pierwsze zdjęcie swojego maleństwa

Fani Lary byli zawiedzeni faktem, że zakochani mimo tego, że spodziewają się potomka nie zawarli związku małżeńskiego. Jednak decyzja pary wydawała się ostateczna i dziś większość osób się z nią zgodziło. Tym bardziej, nikt nie spodziewał się, że takie zdjęcie pojawi się w sieci.

Lara Gessler w mediach społecznościowych opublikowała fotografię na której prezentuje duży, piękny pierścionek zaręczynowy. Na drugim zdjęciu znów widzimy pierścionek, ale również ją samą w towarzystwie wybranka. W komentarzach posypały się gratulacje, a Lara chętnie na nie dziękuje.

https://www.instagram.com/p/CFHvEOoFQGl/

Ponadto, zdjęcie skomentował również Jakob Kosel pisząc: „Witamy w klubie” oraz dodając emotikonę pierścionka. Jak wiadomo w ostatnim czasie Jakob również zaręczył się z Agnieszką Wolszczyk. Lara Gessler wesoło odpowiedziała: „Ktoś musi przecierać szlaki”. Kobieta już niedługo powita swoje dzieciątko na świecie, dlatego mało prawdopodobne jest by wzięła ślub przed porodem. Jednak zaręczyny to i tak ogromny krok dla pary zakochanych, którzy już jednoznacznie informują o tym, że razem chcą wkroczyć w przyszłość.