„Rolnik szuka żony” powraca na antenę. Co słychać u nowych uczestników?

Jeden z ulubionych programów Polaków wrócił na antenę wraz z początkiem września. „Rolnik szuka żony” to telewizyjne show, które skradło serca wielu osób.

„Rolnik szuka żony” emitowany w TVP bardzo szybko stał się telewizyjnym hitem. Swoją zasługę na pewno ma w tym prowadząca, Marta Manowska, która ujmuje telewidzów ciepłym podejściem do każdego z uczestników. Na przestrzeni kilku sezonów program połączył ze sobą wiele par. Niektóre z nich pobrały się i mają dzieci.

https://www.instagram.com/p/CFFtmQBIn1N/

Na pewno pojawiające się w internecie historie o szczęśliwych parach, które poznały się właśnie w programie, są dodatkową zachętą dla kolejnych chętnych, których z sezonu na sezon jest coraz więcej! W tę niedzielę fani produkcji mogli oglądać już jej 7. odsłonę. Tradycyjnie Marta Manowska wybrała się z listami do osób, które otrzymały ich najwięcej.

Rekordzistka Magda doczekała się ich aż 386, dzięki czemu udało jej się pobić dotychczasowy rekord. Wśród zgłoszeń nie brakowało również tych zabawnych. Jeden z chętnych napisał do niej krótki list, w którym wyraził zachwyt nad jej traktorem. Jeszcze inny kandydat marzył po prostu o tym, aby choć przez chwilę poczuć się rolnikiem.

Także w tym sezonie mamy charakterystycznych uczestników

W każdym z dotychczasowych sezonów pojawiała się przynajmniej jedna osoba, która mocno skupiała na sobie zainteresowanie telewidzów. Wszystko wygląda na to, że tym razem będzie dokładnie tak samo, a „Rolnik szuka żony” znów wzbudzi pewne kontrowersje. Póki co największą ciekawość mediów budzi 66-letni Józef. Choć zaznaczył już na początku, że szuka kobiety do życia, jego wymagania są bardzo wygórowane. To właśnie z tego powodu odrzucił większość kandydatek. Nie ukrywa również, że jest wzrokowcem, a jego kobieta powinna być co najmniej 10 lat młodsza.

https://www.instagram.com/p/CFFp1-eIbe5/

Jestem wzrokowcem. Pierwsze na co patrzę, to wygląd kobiety”- skwitował Józef czym niekoniecznie wzbudził sympatię widzów. Negatywne komentarze publikowane są między innymi na oficjalnym Instagramie programu „Rolnik szuka żony”. „W każdej edycji musi być jeden stary erotoman„, „Pan starszy zamiast tak wybrzydzać sam niech spojrzy w lustro a nie on chce z 10 l młodszą.” – komentują widzowie.

Mamy nadzieję, że nowy sezon programu przyniesie nowe, niespodziewane miłości, a uczestnicy udział w „Rolnik szuka żony” potraktują jak przygodę życia.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Tajemnicza śmierć prezenterki telewizyjnej. Irena Dziedzic żyła w okropnych warunkach
2. Aleksiej Nawaly – niezależne laboratoria potwierdzają niemieckie przypuszczenia
3. Retuszowane zdjęcia, pozy i odpowiednie światło. Małgorzata Rozenek broni Anny Lewandowskiej
4. Negative Space – najmodniejsze paznokcie tej jesieni!
5. Aneta Zając jest zakochana! Kim jest jej nowy partner?

Monika Szczepańska
Dziennikarka Otopress.pl - tworzy treści głównie do działów: show-biznes i lifestyle.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x