Brooklyn Beckham i Nicola Peltz pobrali się? Fani spekulują o sekretnym ślubie

Związek Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz jest ostatnio ulubioną relacją zagranicznych mediów. Od niedawna spekuluje się zwłaszcza o ich domniemanym ślubie, co budzi dodatkowe emocje.

Brooklyn Beckham (21 lat) i Nicola Peltz (25lat) są parą stosunkowo od niedawna, ale ich relacja już zdążyła wzbudzić wiele emocji. Atmosferę podgrzali zwłaszcza, wtedy gdy na swoich kontach na Instagramie ogłosili zaręczyny. Wielu fanów od razu zaczęło wypytywać o ślub, co naturalnie narodziło do powstania wielu plotek. Mówiono między innymi o tym, że para planuje aż dwa bajeczne śluby, których koszt miałby przekroczyć 20 milionów złotych.

Syn znanego piłkarza oraz młoda aktorka niechętnie jednak poruszają ten temat. Przez pewien czas wydawało się więc, że ślub jest jedynie odległym planem. Niemniej jednak w ostatnich dniach na ich social mediowych kontach znów zawrzało.

https://www.instagram.com/p/CExzsRrhwYP/

Wszystko za sprawą zdjęcia, które zamieściła Nicola. Widać na nim rękę jej wybranka, a także jej dłoń. Mogłoby się wydawać, że to tylko jedna ze zwykłych fotografii, którymi dzielą się celebryci. Uwagę przykuł jednak jeden znaczący szczegół.

Brooklyn Beckham wziął sekretny ślub z dala od mediów?

Tym, co wzbudziło największe zainteresowanie była złota obrączka na palcu serdecznym aktorki. Nicola najpewniej otrzymała na ten temat wiele komentarzy, bo zdjęcie szybko zostało usunięte. Czy młoda para faktycznie jest już po ślubie, a może był to tylko celowy zabieg, który miał wzbudzić ciekawość?

https://www.instagram.com/p/CDwmIdaBE4w/

Niedługo po tym para postanowiła po raz drugi zwrócić na siebie uwagę i tym samym zamieścić kolejne zdjęcie. Tym razem opisane krótkim komentarzem „2 stało się jednym”.

Nic więc dziwnego, że fani tak ochoczo spekulują na temat tajemniczego ślubu gwiazd. Ponadto niektórzy fani są absolutnie przekonani o tym, że Nicola jest w ciąży i Brooklyn Beckham wkrótce zostanie ojcem. Ich zdaniem to właśnie z tego powodu, ślub odbyłby się tak szybko i to w dodatku w wielkiej tajemnicy. Czy jednak dwójka tak medialnych osób zrezygnowałaby z okazji do pokazania światu swoich kreacji oraz całej ceremonii?

ZOBACZ TAKŻE:
1. „Rolnik szuka żony” powraca na antenę. Co słychać u nowych uczestników?
2. Hazal Subasi jednak nie jest sama. W sieci pojawił się kolejny dowód
3. Tajemnicza śmierć prezenterki telewizyjnej. Irena Dziedzic żyła w okropnych warunkach
4. Dieta K-pop. Na jej punkcie oszalały kobiety na całym świecie
5. Tak objawiać się może poważna choroba! Paznokcie powiedzą ci prawdę