Dagmara Kaźmierska przyłapana na gorącym uczynku? „Przestań wciskać ludziom kit, bo to się robi niesmaczne”

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska posunęła się do niewiarygodnego działania, które na zawsze pozostanie w pamięci jej fanów. Internauci są zawiedzeni, że ich idolka zrobiła coś takiego dla pieniędzy.

Uczestniczka programu „Królowe życia” lubi istnieć w mediach, więc systematycznie rozwija się i podejmuje nowych wyzwań. Jednocześnie Dagmara Kaźmierska wykorzystuje swoją popularność by dorobić się dodatkowych „kilku groszy” i reklamuje różnorodne produkty w mediach społecznościowych. Do tej pory większość osób to akceptowała, ponieważ rozumieją, że dzięki temu kobieta zyskuje za to pieniądze. Jednak w ostatnim czasie poważnie przesadziła. Wkurzeni internauci zmieszali ją z błotem.

Dagmara Kaźmierska dokonuje kolejnych zmian

Osoby, które systematycznie przyglądają się jej karierze i życiu prywatnemu doskonale wiedzą jak wiele kobieta przeszła w swoim życiu. Nie tylko musiała zmierzyć się z poważnymi schorzeniami, ale również stara się dbać o swój wygląd. Mimo tego, że uczestniczka programu „Królowe życia” ma już 45 lat prezentuje się zaskakująco dobrze, a to wszystko dzięki zabiegom oraz kuracjom dzięki którym dba o swoje ciało i twarz.

Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Dagmara Kaźmierska nie jest całkowicie naturalna. Kobieta otwarcie mówi o tym, że korzysta z różnorodnych zabiegów by jej wygląd pozostał młody. Nie tylko jej twarz, ale również zęby musiały przejść małą metamorfozę by prezentować się tak jak obecnie. Właśnie dlatego internauci tak krytycznie odebrali produkt, który kobieta tak wychwalała w mediach społecznościowych. Zarzucają Dagmarze kłamstwo.

Wszystko dla pieniędzy?

Co jakiś czas Dagmara Kaźmierska przypomina o cudownych efektach stosowania nakładki Smile Secret. Jest to specjalny produkt, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób mamy możliwość wybielenia swoich zębów. W ostatnim czasie wiele gwiazd Instagrama reklamuje nakładkę zapewniając o niesamowitych efektach. Jednak internauci odkryli jaka jest prawda.

Fani Dagmary są zawiedzeni zachowaniem swojej idolki. Kobieta pokazuje jak wybiela zęby cudowną nakładką i podkreśla, że efekty są fenomenalne. Jednak wiele osób uważa, że kobieta robi to tylko i wyłącznie dla pieniędzy. W końcu Dagmara Kaźmierska prawdopodobnie posiada licówki, dzięki któremu od wielu lat może pochwalić się pięknym, śnieżnobiałym efektem.

Posiadanie licówek, czyli cienkich nakładek na zęby, które są wykonywane najczęściej z porcelany sprawiają, że zęby wyglądają na białe. W takim przypadku stosowanie nakładki od Smile Secret nie ma sensu, ponieważ zęby nie potrzebują dodatkowego wybielenia. Właśnie dlatego internauci są zniesmaczeni tym, że Dagmara Kaźmierska tak zachwala produkt, który nie jest jej zupełnie potrzebny. Jednocześnie przez takie zachowanie ciężko jest określić rzeczywisty efekt stosowania nakładki.

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x