Dantejskie sceny w sklepach Biedronka. Klienci rzucili się na popularne czekoladki, jednak po otwarciu bardzo tego pożałowali

Sieć Biedronka kolejny raz zaskoczyła swoich klientów niewiarygodną promocją. Nic dziwnego, że klienci, którzy się o niej dowiedzieli zaczęli masowo wykupywać całe kartony. Jednak cała radość znikła jak bańka mydlana gdy tylko otwarli pierwsze opakowania.

To już druga taka promocja w ostatnim czasie, którą wprowadziła sieć Biedronka. Widząc ogromne zainteresowanie swoim produktem sieć zdecydowała, że należy ją powtórzyć. I tym razem klienci nie zawiedli, sprzedaż produktów była ogromna, a wiele osób chwaliło się swoimi zdobyczami w sieci. Jednak nie spodziewali się, co ujrzą gdy tylko otworzą opakowanie.

Biedronka i ogromna promocja na słodkości

Od czasu do czasu w sieci Jeronimo Martins pojawiają się niewiarygodne promocje na poszczególne produkty. Nie są one nagłaśniane w mediach oraz gazetkach promocyjnych, jednak można je spotkać w wielu sklepach. W ostatnim czasie klienci sieci mogli cieszyć się popularnymi czekoladkami Kinder po dużej obniżce. Opakowanie 50 g można było kupić już w cenie 99 groszy, gdzie regularna cena wynosi ponad 2 złote. Taka promocja nie tylko przyciąga dzieci, ale również dorosłych, którzy uwielbiają pyszną i delikatną czekoladę.

Informacja o promocji nie była nagłośniona, zauważyli ją klienci będący w sklepie Biedronka. Jednak to wystarczyło, aby klienci masowo ruszyli do sklepów wykupywać całe kartony pysznych czekoladek. Okazuje się, że sieć Jeronimo Martins zdecydowała się powtórzyć promocję, jednak tym razem jej skutki były o wiele gorsze.

Wkurzeni klienci żałują zakupu

W sieci pojawiły się informacje, że Biedronka znów ogłosiła promocję na czekoladki Kinder. Zasady promocji są takie same – każde opakowanie jest w cenie 99 groszy oraz nie określono daty końca promocji. Przeceniony produkt pojawił się na sklepowych półkach już wczoraj, dlatego warto przed zakupem sprawdzić cenę na czytniku.

Już wczoraj klienci chwalili się swoimi zdobyczami w sieci. Wielu z nich było zachwyconych niewiarygodną promocją sieci Biedronka i wykupywali całe kartony Kinder Czekoladek. Jednak z pewnością ich entuzjazm opadł gdy tylko otworzyli opakowanie.

https://www.instagram.com/p/CFKYwwYFYRb/

Pod zdjęciami zadowolonych klientów pojawiły się opinie osób, które również zakupiły Kinderki z promocji. Okazało się iż czekoladki mają tak niską cenę ze względu na krótką datę ważności. Większość z nich jest oznaczona datą przydatności do spożycia do końca października lub listopada. Nie byłoby w tym nic odrażającego gdyby nie fakt, że wiele osób skarżyło się również na jakość słodkości.

Biedronka

Klienci sieci Biedronka podkreślają, że wiele zakupionych czekoladek było już „zsiwiałych”. Niektóre wyglądają tak jakby już się roztopiły i zostały ponownie zamrożone. Inni ocenili, że wyglądają po prostu na stare. Jednak mimo wyglądu, który nie jest zachęca do spożycia, czekoladki nie zmieniły swojego smaku. Jeżeli nie przeraża nas fakt, iż zakupione słodkości mogą być odrobinę „siwe” warto skorzystać z tej promocji, ponieważ nie wiadomo kiedy cena powróci do tej regularnej.