Jerzy Stuhr zrobił to dwa miesiące po udarze. Niesamowita historia cenionego aktora

Jerzy Stuhr
fot. screenshot Youtube (RMF FM)

Znany i ceniony polski aktor filmowy, a także teatralny Jerzy Stuhr w zaskakująco szybkim tempie wraca do pełni sił. To świetna wiadomość dla wszystkich jego fanów. O aktualnym stanie zdrowia Jerzego Stuhra poinformował jego syn Maciej, który zamieścił wymowne zdjęcie na Instagramie. Ludzie do teraz przecierają oczy ze dziwienia. To niesamowita historia, która pisze się na naszych oczach.

Jerzy Stuhr w coraz to lepszej kondycji zdrowotnej

W lipcu tego roku Internet obiegła smutna wiadomość, którą jako pierwszy przekazał dziennik Super Express. Okazało się wówczas, że Jerzy Stuhr doznał udaru i ze względu na poważny stan jego zdrowia, lekarze zdecydowali się transportować znanego aktora do szpitala z pomocą helikoptera.

Ludzie od tego czasu z niepokojem zaczęli spoglądać w kierunku Jerzego Stuhra. Ceniony aktor ma już przecież 73 lata. Choć w jego kierunku pojawiło się wiele nieprzyjemnych komentarzy, to większość fanów twardo stała za Stuhrem i trzymała kciuki za jego powrót do zdrowia. Wszak, wszyscy pamiętamy go z takich świetnych produkcji filmowych, jak Seksmisja, Kiler, czy Kiler-ów 2-óch. Jerzy Stuhr dzięki swojej bogatej karierze aktorskiej zebrał sporo odznaczeń.

Teraz w serca fanów, a także bliskich Stuhra wlało się sporo radości. Wszystko za sprawą zdjęcia, które na Instagramie opublikował Maciej Stuhr, czyli syn Jerzego, który zawodowo podąża w ślady ojca.

Wydawałoby się, że to tylko zdjęcie, ale widok, na którym Jerzy Stuhr przemierza tatrzańskie szlaki jest niesamowity. Zwłaszcza, że zebrał się na tak wymagającą wędrówkę dwa miesiące po groźnym udarze. To jasno pokazuje, że Stuhr wraca do pełni sił i jego fani nie muszą już się niepokoić o zdrowie niezwykle cenionego aktora.

Zdjęcie jest niezwykłe z jeszcze jednego powodu. Znalazły się na nim aż trzy pokolenia Stuhrów: Jerzy, Maciej oraz syn Macieja Stuhra. Krótki podpis pod fotką, a mianowicie „genów nie oszukasz” mówi sam za siebie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Genów nie oszukasz. #trzypokolenia #threegenerations

Post udostępniony przez Maciej Stuhr (@maciej_stuhr)

Pod fotografią posypało się mnóstwo ciepłych komentarzy. Zwłaszcza w kierunku najstarszego z rodu Stuhrów, co nie może dziwić. „Kocham to zdjęcie”, „Cudownie Was widzieć razem” – to tylko jedne z nich.

A teraz małe pytanie dla Was. Z jaką rolą najbardziej kojarzy się Wam Jerzy Stuhr?

Zobacz także: