LOT wprowadza kolejne udogodnienia. Dzięki temu podróżowanie będzie jeszcze łatwiejsze

Pandemia w znacznym stopniu utrudniła podróżowanie. W związku z tym polskie linie lotnicze LOT robią wszystko, aby ułatwić pasażerom powrót do normalności.

Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy planowali podróżowanie z LOT’em. Od teraz wszyscy pasażerowie będą mogli skorzystać z dodatkowej opcji, która pozwala na wielokrotne zmiany w rezerwacji bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Zmiany weszły w życie wraz z dniem 10 września. Od tej pory wszystkie osoby, które zakupiły bilet w liniach lotniczych LOT, mogą zmieniać nie tylko datę swojego wylotu i przylotu bez żadnych ograniczeń, ale także kierunek. Warto zaznaczyć, że oferta ta dotyczy wszystkich biletów zakupionych w okresie od 10 września do 31 grudnia tego roku i dotyczy wszystkich połączeń lotu LOT-u. Usługą objęte są wszystkie taryfy i warianty bagażowe.

https://www.instagram.com/p/CEzJ_tyg_tm/

Co natomiast z osobami, które kupiły bilet przed 10 września? Także one nie mają powodów do obaw. Przysługuje im bowiem prawo do jednokrotnej bezpłatnej zmiany trasy oraz daty swojej podróży.

Lot chce, aby podróżowanie w pandemii dla wszystkich było prostsze

Michał Fijoł – Członek Zarządu ds. Handlowych Polskich Linii Lotniczych LOT, powiedział, że firma stara się wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. Te naturalnie zmieniły się nieco przez szalejącą na świecie pandemię. To właśnie dlatego LOT pragnie, aby pasażerowie czuli się bezpieczni i mieli pełne prawo do wprowadzenia zmian wynikających z panujących w niektórych krajach obostrzeń.

https://www.instagram.com/p/CERdvoPAcNk/

Modyfikacje lotów są bardzo proste do wprowadzenia. Każdy pasażer może zrobić to samodzielnie w zakładce na głównej stronie przewodnika. Zakładka „Zarządzaj rezerwacją” jest bardzo przejrzysta i czytelna dla każdego.

Polska linia lotnicza dba także o komfort pasażerów na pokładzie. Papierowe materiały zastąpione zostały cyfrowymi nośnikami, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się wirusów. Wprowadzono także nowe przekąski oraz napoje, aby jak najbardziej uprzyjemnić cały lot. Choć podróżowanie w czasach pandemii może być nieco bardziej uciążliwe, polskie linie robią wszystko, co w ich mocy, aby wesprzeć swoich klientów. Dzięki temu podróżowanie znów jest przyjemne. Warto przyjrzeć się nowej, rozszerzonej ofercie i znaleźć idealny lot dla siebie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Janusz Korwin-Mikke drwi z Cichanouskiej. Padło niespodziewane porównanie
  2. Olga Kaczyńska miała szansę na wielką karierę. Czym dziś zajmuje się finalistka „Top Model”?
  3. Kosmetyczna rewolucja. Rihanna zna się na tym jak nikt inny
  4. Oliwia Bieniuk szczerze o swojej zmarłej mamie
  5. Konferencja Apple pokazała nam przyszłość. Jutro zaczyna się już dziś