Niewiarygodna transformacja paczkomatów InPost. Nowe maszyny dają o wiele większe możliwości

Paczkomaty InPost

Klientów InPost lada moment czekają diametralne zmiany. Firma daje ogromny krok na przód w swojej technologii i zapewnia niewiarygodną wygodę użytkowania, dzięki nowym paczkomatom. Już niedługo kolejne miasta otrzymają nowoczesny sprzęt.

Wprowadzenie paczkomatów to był prawdziwy hit. Z miesiąca na miesiąc rozwiązanie InPost zdobywało coraz więcej fanów, którzy ochoczo korzystali z tej możliwości. Jednak lada moment paczkomaty przejdą prawdziwą transformację, która raz na zawsze wpłynie na komfort wysyłania i odbierania paczek.

InPost paczkomaty ulegną zmianie

Do tej pory byliśmy przyzwyczajeni, że korzystanie z paczkomatów możliwe było tylko w wyznaczonych miejscach na dworze. Często maszyny stały przed marketami czy sklepami, dzięki czemu łatwo można było je zlokalizować. Widząc sukces paczkomatów, firma zdecydowała się posunąć jeszcze dalej.

Oprócz standardowego korzystania z paczkomatów w mieście, InPost wprowadził również możliwość odbierania i nadawania przesyłek w sieci sklepów Żabka. To udogodnienie również klienci przyjęli z ogromnym entuzjazmem. Okazuje się jednak, że lada moment sieć wprowadzi kolejne zmiany w funkcjonowaniu paczkomatów. Tym razem będzie to ogromny krok do przodu, który powinien zadowolić wszystkich.

Dostęp do paczkomatu bez wychodzenia z budynku

Okazuje się, że InPost pragnie jeszcze bardziej ułatwić korzystanie ze swoich usług i wprowadza kolejną gigantyczną zmianę. Już niedługo klienci nie będą musieli wyjeżdżać w poszukiwaniu najbliższego paczkomatu, a wystarczy, że wyjdą ze swojego mieszkania/biura. Bowiem, firma planuje wprowadzić paczkomaty do wnętrz galerii handlowych, biurowców, a nawet nowoczesnych osiedli.

Takie rozwiązanie sprawi, że klienci sklepów czy pracownicy nie będą musieli wychodzić z budynku by nadać lub odebrać paczkę. Nowe paczkomaty InPost noszą nazwę InDoor i część z nich będzie działała nawet 24/7, co oznacza, że dostęp do nich będziemy mieć w każdej chwili. Jeśli jednak lokalizacja na to nie pozwoli, to pojawią się takie, które będą posiadały ograniczoną dostępność.

InPost, paczkomaty
źródło: wiadomoscihandlowe.pl

Prezes InPost podkreśla, że dzięki takiej technologii firma dba o czas i wygodę mieszkańców, a także zwiększa atrakcyjność swojej nieruchomości. Jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl nowe paczkomaty są również świetnym rozwiązaniem prośrodowiskowym, ponieważ „dostawy do tych maszyn oznaczają nawet o 75 procent mniejszą emisję CO2”.

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x