Widzowie zbulwersowani słowami uczestnika programu „Hotel Paradise”. „Najwyższy poziom chamstwa”

Hotel Paradise
Hotel Paradise

„Hotel Paradise” wzbudza wiele emocji wśród oglądających nie tylko ze względu na samą formułę reality show, ale często przez zachowanie uczestników. Ostatnio jeden z nich swoimi słowami zbulwersował nie tylko pozostałych mieszkańców hotelu, ale również widzów przed telewizorami. Nie mogli oni uwierzyć własnym uszom w to, co słyszą. 

Pierwszy sezon programu „Hotel Paradise” cieszył się dużą popularnością wśród widzów, co przekładało się na wysokie wyniki oglądalności. W związku z tym producenci zdecydowali się kontynuować produkcję i już od początku września mamy okazję oglądać drugą edycję reality show emitowanego przez stację TVN7.

Wielu uczestników już od samego początku wzbudzało kontrowersje swoim zachowaniem. Widzowie komentowali, że osoby występujące w drugim sezonie są jeszcze bardziej sztuczne niż te w pierwszym. Czasami w komentarzach padają naprawdę ostre słowa, a większość autorów uszczypliwych komentarzy dosłownie tylko czeka na jakąś wpadkę uczestnika, by móc głośno mu to wytknąć. Tak było podczas ostatniego odcinka. Widzowie nie pozostawili suchej nitki na Kamilu Piórkowskim.

Uczestnik programu „Hotel Paradise” w opałach

Widzowie niemal od razu wyczuli jego taktykę i to, że planuje utrzymać się w programie dzięki grze i intrygom. Właśnie przez to mają go na świeczniku i uważnie czekają, aż powinie mu się noga. Tak też stało się ostatnim razem, co tylko zagwarantowało im konkretny powód do wylania na niego pomyj.

Mężczyzna zapytał swojego kolegi, jaką partnerkę planuje wybrać, ten z kolei wymijająco odparł „moją mamę” na co Kamil zapytał „I co, będziesz pie…ył mamę?”. Te słowa zadziałały na innych uczestników niczym płachta na byka. Nie kryli oni swojego zniesmaczenia.

Widzom programu „Hotel Paradise” również nie spodobało się to, co powiedział mężczyzna.

„Mi już szczęka opadła, jaki on bezczelny. Najwyższy poziom chamstwa. Wstydził by się, przecież to oglądają jego przyjaciele i rodzina” – Napisała jedna z intrnautek.

„Co za cham z tego Kamila! Skąd takich ludzi bierzecie?” – Dodaje kolejna.

ZOBACZ TAKŻE:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x