Lidl rozdaje produkty za darmo! Promocja rusza od jutra, będzie trwała tylko jeden dzień

Lidl
Lidl

Lidl lubi zaskakiwać swoich klientów kuszącymi promocjami, dlatego właśnie tak często coś oferuje. Już jutro rusza kolejna oferta, dzięki której niektóre artykuły dostaniesz za darmo! Jest jednak jeden haczyk, ponieważ trzeba spełnić wymagany przez sklep warunek. Wiemy, kto jutro wyjdzie zadowolony ze sklepu. 

Lidl uwielbia konkurować z marketami, które podobnie jak on, mają silną pozycję na rynku. Przez to klienci często mogą cieszyć się promocjami w takich sklepach jak właśnie wcześniej wymieniony Lidl, Biedronka czy Tesco. Jakiś czas temu klienci rzucili się do Biedronki z wielkimi koszykami, ponieważ można było tam zakupić alkohol w bardzo atrakcyjnej cenie.

Swoją odpowiedź na tę promocję postanowił przygotować niemiecki dyskont, a ich oferta rusza już jutro. Lepiej się pospieszyć, ponieważ będzie trwać tylko jeden dzień i załapią się na nią nieliczni. Okazuje się, że tylko posiadacze aplikacji Lidl Plus będą mogli skorzystać z kuszącej promocji, choć wielu na wieść o tym, co mogą dostać, na pewno zdecyduje się zainstalować ją w swoim telefonie.

Lidl rozdaje produkty za darmo, taka okazja tylko jutro

Każdy użytkownik aplikacji, robiąc zakupy, będzie mógł kupić 8 piw w cenie czterech! Co za tym idzie, 4 z nich dostaje zupełnie za darmo. Wystarczy jedynie aktywować w aplikacji kupon upoważniający do skorzystania z oferty. To dobre wieści dla wszystkich lubiących ten napój alkoholowy, a przy okazji również dla tych, którzy planują piątkową imprezę.

W skład promocji będą wchodzić wszystkie piwa butelkowe, także te rzemieślnicze. Wielu na pewno uradowała wieść o ofercie, jaką przygotował Lidl, zwłaszcza że weekend zbliża się wielkimi krokami i niektórzy jeszcze mają w planach korzystanie z ostatnich dni lata. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ wiadomo, jak to wszystko wygląda w dzień promocji.

ZOBACZ TAKŻE: