Biedronka rozdaje prezenty na weekend. Każdy klient, który zrobi dziś zakupy otrzyma kilka sztuk

Biedronka

Sieć Biedronka przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję, dzięki której każdy kto dziś zrobić zakupy może otrzymać prezent za złotówkę. Warto się pośpieszyć, to idealny produkt na weekend.

Każdy uwielbia promocje, dzięki którym można zakupić oryginalne produkty po znacznie niższej cenie, a tym samym zaoszczędzić pieniądze. Nic dziwnego, że to właśnie sklepy Biedronka królują wśród wyborów Polaków, ponieważ sieć systematycznie rozpieszcza swoich klientów fenomenalnymi akcjami promocyjnymi. Okazuje się, że dziś również warto odwiedzić pobliski sklep z czarno-czerwonym owadem, ponieważ za złotówkę możemy otrzymać produkt, który z pewnością urozmaici nam weekend.

Biedronka znów rozdaje piwa?

Promocje na piwa w Biedronce to już tradycja. Sieć już kilkakrotnie oferowała swoim klientom akcje w których to mogli otrzymać nawet kilka sztuk całkowicie za darmo. Najczęściej promocja pojawiała się przed jakimś konkretnym wydarzeniem (np. długi weekend). Dlatego tym razem sieć Jeronimo Martins nieco zmodyfikowała swoją akcję promocyjną.

Poprzednie promocje na piwa polegały na tym, że klienci zmuszeni byli do kupna wybranych piw w konkretnej ilości, a za połowę z nich nie płacili (np. 6+6, 12+12). Nowa promocja sieci Biedronka dziś prezentuje się nieco inaczej. Piwa w promocyjnej cenie klienci mogą otrzymać dopiero po zrobieniu zakupów za minimum 99 złotych.

Szczegółowe zasady promocji

Nowa promocja sieci Biedronka polega na tym iż każdy klient, który w dniu dzisiejszym (18.09.2020) wyda w sklepie minimum 99 złotych może zakupić w cenie 1 złoty wybrane piwo. Jednak warto zaznaczyć, że do kwoty, którą musimy wydać nie wlicza się alkohol oraz wyroby tytoniowe. Ponadto, nie każde piwo podlega promocji. Jeżeli chcemy zakupić alkohol w promocyjnej cenie do wyboru mamy kilka smaków piw: Somersby oraz Desperados.

Ponadto, sieć podkreśla, że każdy kto chce skorzystać z promocji musi być posiadaczek karty „Moja Biedronka”. Na każdą kartę do zakupu za 99 złoty klient może otrzymać maksymalnie 4 piwa w cenie 1 złoty za każdą sztukę.

Biedronka
źródło: Biedronka

Obecna promocja z pewnością nie dorównuje tym wcześniejszym. Jednak trzeba przyznać, że obecna oferta i tak jest to o wiele korzystniejsza niż kupowanie piw w regularnej cenie. Szczególnie jeżeli i tak planowaliśmy dzisiaj wybrać się na zakupy do sieci Biedronka.