Doda opublikowała nietypowe zdjęcie. Fani byli pewni, że odkryli jej sekret, jednak prawda okazała się jeszcze bardziej zaskakująca

Doda

Najnowsza sesja zdjęciowa ukazała ciało Rabczewskiej w niewiarygodny sposób. Internauci bardzo szybko dostrzegli, że coś jest nie tak z ich idolką. Doda nie odpowiedziała zaniepokojonym i ciekawskim fanom, jednak sami sprawdziliśmy jaka jest prawda.

Dorota Rabczewska z pewnością jest jedną z najpiękniejszych kobiet polskiego show-biznesu. Mimo, że artystka skończyła już 36 lat z każdym kolejnym rokiem wygląda coraz lepiej. Nic dziwnego, że Doda tak chętnie dzieli się nowymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Do tej pory większość z nich była odbierana bardzo pozytywnie, aż do dziś. Zdjęcie, które pojawiło się na jej profilu wbiło internautów w fotele. Każdy z nich przecierał oczy ze zdumienia przyglądając się swojej idolce. Byli pewni, że właśnie odkryli jej tajemnicę.

Doda ujawniła swój sekret?

Piosenkarka jest dojrzałą i piękną kobietą, która swoim zachowaniem niejednokrotnie przyprawia fanów o zawrót głowy. Z jednej strony bardzo inteligentna i życiowa – z drugiej zwariowana i pełna dystansu do siebie. Często jej działania są kontrowersyjne i zwracają uwagę. Świetnym przykładem jest jej ostatni challenge, który ogłosiła w sieci. Artystka namawiała fanów do wpłacania pieniędzy na zbiórkę chorej 18-latki w zamian oferując seksowne nagranie z treningu.

Doda popełniła w życiu wiele błędów, część z nich wyciekły na światło dzienne, inne zostały skrupulatnie zamiecione pod dywan. Jednak jedno jest pewne – każda niekorzystna sytuacja sprawiła, że Rabczewska wyniosła z niej ważną, życiową lekcję. To natomiast pozwoliło jej ukształtować swój światopogląd i wypracować charakter, za który dzisiaj uwielbiają ją miliony.

Dorota Rabczewska pozuje w seksownej sesji – wszyscy patrzą na jej stopy

W ciągu ostatnich kilku miesięcy mogliśmy być świadkami niezwykłej metamorfozy piosenkarki. Kobieta nigdy nie należała do osób, które borykają się z dodatkowymi kilogramami. Jednak do ideału wciąż było jej daleko. Doda zdecydowała, że musi wziąć się za siebie – zaczęła ćwiczyć i przestrzegać diety. Dzięki temu dziś podziwiając jej zdjęcia możemy zobaczyć kolosalną różnicę. Jak przyznaje artystka w końcu osiągnęła „formę życia”.

Na najnowszym zdjęciu jednak to nie ciało zwróciło uwagę wszystkich internautów, a jej stopy. Dlaczego wszyscy patrzą na jej gołe nogi zamiast piękną sylwetkę? Na jednym ze zdjęć na pierwszy rzut oka widać, że kobieta u jednej stopy ma tylko cztery palce, a nie pięć jak większość osób. Konkretnie brakuje jej najmniejszego palca. Zszokowani fani zaczęli wypytywać swoją idolkę o okoliczności straty jednego z palców.

Doda
źródło: Instagram

Nikt nie doczekał się odpowiedzi na to pytanie, jednak warto przyjrzeć się pozostałym zdjęciom gwiazdy. Doda niejednokrotnie pokazywała się bez obuwia, dlatego nie trudno sprawdzić jaka jest prawda. Rabczewska ma pięć palców u każdej stopy, jednak przez częste i długotrwałe noszenie szpilek jej najmniejszy palec często „chowa się” pod ten znajdujący się obok. Właśnie przez to tak trudno go dostrzec.

Doda