Uczestnik Gogglebox ma dość wścibskich komentarzy fanów. Napisał wprost: „Kiedyś byłem kobietą”

Gogglebox, Dominik Abus

Wypowiedź jednego z uczestników programu „Gogglebox” odbiła się echem w mediach społecznościowych. Czytając komentarze, które pojawiły się na profilu mężczyzny, ciężko uwierzyć, że ludzie potrafią być aż tak dociekliwi i prostolinijni.

Dominik Abus jest jednym z najpopularniejszych uczestników Gogglebox w TTV. Razem z takimi osobami jak Agnieszka Kotońska, Mariusz Kozak czy Sylwia Bomba uplasował się w czołówce najbardziej rozpoznawalnych twarzy programu. Nic dziwnego, że widzowie chcą dowiedzieć się o tych osobach jak najwięcej, często pytając szczegółowo o życie prywatne. Jednak czasem w swojej ciekawości można posunąć się stanowczo za daleko.

Gwiazdor „Gogglebox. Przed telewizorem” opublikował urocze zdjęcie

W mediach społecznościowych Dominik Abus pokazał zdjęcie na którym pozuje ze swoimi synami Oskarem i Igorem. Zarówno mężczyzna jak i chłopcy byli elegancko ubrani i prezentowali się fenomenalnie. W komentarzach aż wrzało z zachwytu, aż do momentu pewnej wiadomości.

Jeden z internautów prawdopodobnie nie był zbyt dobrze zorientowany w sytuacji rodzinnej uczestnika „Gogglebox” ponieważ zadał pytanie, które ewidentnie nie powinno się pojawić: „Masz 3 dzieci z 3 innymi kobietami??”. Pytanie z pewnością było nie na miejscu, tym bardziej, że sytuacja jest zupełnie inna, a taka wiadomość może kogoś urazić. Jednak Dominik Abus przyjął wiadomość z ogromną godnością i dystansem do siebie:

„Kiedyś byłem kobietą. Mam trójkę dzieci, każde z innym mężczyzną”.

Życie prywatne Dominika Abusa

Internauci bardzo pozytywnie przyjęli odpowiedz gwiazdy „Gogglebox”. Z pewnością rozluźniła ona atmosferę, ale sprawiła również, że mężczyzna nie musiał wprost odpowiadać na niewłaściwe pytanie. Ze względu na swoją sytuację rodzinną i fakt, że chłopcy są coraz starsi byłoby to z pewnością trudne.

Coraz częściej na profilu Dominika pojawiają się dziwne, bardzo osobiste pytania czy dobre rady na temat wychowywania dzieci. Mężczyzna stara się unikać odpowiedzi na tak prywatne tematy, ponieważ co by nie odpowiedział znajdą się osoby, którym się ta odpowiedź nie spodoba.

Prawda jest taka, że Dominik Abus ma tylko jednego biologicznego syna – 3 letniego Nikodema. Starsi chłopcy są dziećmi z poprzedniego związku Igi. Jednak dla uczestnika „Gogglebox” nie ma to żadnego znaczenia. Dominik przyznaje i podkreśla za każdym razem, że Oskar i Igor są dla niego tak samo ważni. Mimo, że nie jest ich biologicznym tatą, traktuje ich jak własne dzieci.

Bułki zapiekane ze serem i szynką – przepis na genialne śniadanie

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x