Nie masz pomysłu na weekend? Doradzamy jak spędzić ostatnie dni lata

Weekend to dobry czas na wyrwanie się z miasta

Czas płynie nieubłaganie. Jeszcze przed chwilą na plaży, dziś znowu w pracy. Postanowiliśmy sprawdzić co warto zrobić w ten weekend.

W tym roku lato było wyjątkowo krótkie. Do połowy lipca nie mieliśmy wielu okazji do cieszenia się słońce i piękną pogodą. Dodatkowo na to wszystko nakładał się powszechny strach przed pandemią, który uprzykrzał nam swobodny wypoczynek.

Dlatego tym bardziej należy docenić ostatnie dni lata, które nam pozostały. Synoptycy przewidują, że zbliżający się weekend będzie należał do niezwykle słonecznych. Naukowcy przekonują, że uświadczymy temperatury powyżej 20 stopni Celsjusza. Tak gorące dni są świetną okazją, żeby rzucić wszystko i ruszyć w ostatnią przygodę przed nadejściem zimniejszych dni.

Ostatni weekend lata: nasze propozycje

Kajaki

Wypoczynek nad wodą to zawsze dobry pomysł, szczególnie kiedy jest ciepło. Obcowanie z przyrodą nie tylko daje masę frajdy, ale również działa kojąco na nasze zmysły. Taka forma wypoczynku pozwala ponadto na całkowicie inne spojrzenie na świat, a to za sprawą poruszania się ciekami, które na co dzień omijamy. Nie musze chyba mówić, że dzień na kajakach zastępuje trening na siłowni. Dwa w cenie jednego!

Impreza plenerowa

Każdy z nas, od czasu do czasu potrzebuje resetu. Natłok obowiązków potrafi przytłoczyć nawet najbardziej zdyscyplinowanych. Świetnym pomysłem na zregenerowanie swojej energii witalnej, jest urządzenie imprezy. Ognisko, grill, a może jakaś forma gier terenowych zakończonych biwakiem? Wszystko w waszych rękach. Na pewno tak spędzone chwile pozostaną z wami na dłużej.

Podróż za granicę

Jeśli nie mieliście okazji wyjechać za granicę w tym roku, ten weekend wydaje się do tego idealny. Powracające ograniczenia, już niedługo mogą znowu uniemożliwić podróżowanie. Ponadto obecne ceny biletów są wyjątkowo konkurencyjne. Za niecałe 200 złotych odwiedzimy większość Europy, w tym Niemcy, Węgry czy Norwegię.

Zatem pakujemy walizki i ruszamy!

Zobacz także:

 

Mateusz Wróblewski
Dziennikarz Otopress.pl - stawia na wszechstronność. Dla "Oto" pisze zarówno o polityce, jak i show-biznesie czy technologii.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x