Bonus BGC podpisał kontrakt z nową federacją. Jego walka w listopadzie

Bonus BGC

Bonus BGC już w listopadzie stoczy swoją kolejną, zawodową walkę. Były zawodnik Fame MMA podpisał właśnie kontrakt z nową federacją i ogłosił, że teraz będzie walczył własnie dla niej. Tym samym stoczy pierwszy, oficjalny pojedynek od zeszłorocznej porażki z Marcinem Najmanem na Fame MMA 5.

Bonus BGC długo musiał czekać na swój kolejny pojedynek. O ile w okresie od października 2018 roku do października 2019 roku stoczył aż 3 walki dla Fame MMA (wszystkie przegrane), to od tego czasu już ani raz nie zobaczyliśmy go wchodzącego do walki. Teraz to się zmieni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To dlatego Arkadiusz Milik nie trafi do Juventusu. Wyciekły szczegóły

Ostatnia walka Piotra Witczaka miała miejsce pod koniec października 2019 roku. Na gali Fame MMA 5 stoczył walkę z Marcinem Najmanem. Nie miał jednak żadnych szans w starciu z byłym pięściarzem i przegrał w pierwszej rundzie. Wydawało się jednak, że kolejne walki internetowego celebryty są tylko kwestią czasu.

Bonus BGC potrafił znakomicie się sprzedać, jego walki cieszyły się ogromna popularnością. Dlatego wielu kibiców zdziwił fakt, że postanowił rozstać się z super popularną federacją Fame MMA.

Swoje kroki skierował do Celtic Gladiator, gdzie w marcu miał stoczyć swoją kolejną walkę. Tym razem czysto sportowo – z rywalem może z nie najwyższej półki, ale jednak bardzo doświadczonym. Walka jednak, jak i cała gala nie doszła jednak do skutku. Wszystko popsuł koronawirus.

Bonus BGC podpisał kontrakt z nową federacją. Walka już w listopadzie

Od tego czasu już tylko trenował, czekając na propozycje. Ta wreszcie nadeszła. Bonus BGC został przedstawiony, jako nowy zawodnik federacji PunchDown, gdzie walczy się na tzw. „liście”.

Podczas poprzednich gal, uczestnicy rywalizowali ze sobą na zasadach fazy pucharowej (drabinka) w pojedynkach, uderzając się na przemian w policzek z otwartej dłoni, maksymalnie 3 ciosy na osobę. O wygranej decydował knock-out lub werdykt sędziego.

Media już spekulują, że Bonus BGC swoją debiutancką walkę dla nowej federacji stoczy z Danielem Magicalem. Kontrowersyjny streamer również podpisał kontrakt z PunchDown i szykuje się do pierwszego pojedynku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tomasz Adamek mocno podsumowany przez swojego menadżera. „Nie nadaje się do boksu. Zostaje mu wędka i ryby”

Gala PunchDown 3 odbędzie się 7 listopada. Transmisja prawdopodobnie zostanie przeprowadzona w systemie pay-per-view.

Jakub Zegarliński
Redaktor naczelny OTOPRESS.pl. Dziennikarz z zamiłowania. Zainteresowania: od show-biznesu, przez sport, aż po politykę. Lubię być na bieżąco i sprawiać, że inni wiedzą więcej.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x