Brytyjczycy nie lubią Meghan Markle i Harry’ego. Nie chcą ich za sąsiadów!

Meghan Markle i Harry okazali się jedną z najmniej lubianych rodzin w Wielkiej Brytanii. Wielu Brytyjczyków otwarcie mówi o tym, że nie chciałoby mieć ich za swoich sąsiadów.

Wygląda na to, że Meghan Markle i Harry nie cieszą się na wyspach zbyt dużą sympatią. Z przeprowadzonej ostatnio przez platformę charytatywną Omaze, ankiety, jasno wynikło, że duży procent Brytyjczyków nie chciałby mieszkać w najbliższym otoczeniu Meghan i Harry’ego.

https://www.instagram.com/p/CE2D7pkHgXY/

O niechęci do mieszkania obok Harry’ego i jego żony wypowiedziało się aż 25% respondentów. Wygląda jednak, że nie mają się oni czym martwić. Brytyjczycy nie chcieliby zamieszkać także w pobliżu innych znanych osobistości, takich jak prezenter telewizyjny Piers Morgan czy premier Boris Johnson.

Z ankiety wynika, iż Brytyjczycy generalnie nie przepadają za towarzystwem znanych osób, a już najgorzej w tej kwestii postrzegają polityków. Niezbyt chętnie postrzegają także muzyków oraz celebrytów rozpoznawalnych głównie za sprawą krajowych reality show.

Meghan Markle i Harry nie byliby lubianymi sąsiadami

Aż jedna czwarta Brytyjczyków doszła do wniosku, że Meghan Markle i jej mąż Harry nie byliby najlepszym materiałem na sąsiadów. Niestety twócy ankiety nie pytali rodaków o powody takich decyzji, a więc można się ich jedynie domyślać.

Najpewniej chodzi o to, że życie Meghan i Harry’ego cały czas jest na świeczniku. Małżeństwo cieszy się bowiem ogromnym zainteresowaniem mediów, co naturalnie ściągnęłoby pod ich dom wielu paparazzich. Okazuje się zatem, że Brytyjczycy wolą spokojniejsze życie, z dala od blasków flesza.

https://www.instagram.com/p/CD6cfL8ni1V/

Wiele wskazuje jednak na to, iż w najbliższej przyszłości widmo zamieszkania obok Meghan i Harry’ego będzie jak najbardziej realne. Choć para cały czas mieszka w Stanach Zjednoczonych, coraz głośniej mówi się o tym, że planują swój wielki powrót do Wielkiej Brytanii. Powodem może być między innymi to, iż odseparowany od rodziny Harry nie czuje się za oceanem najlepiej. Niemniej jednak nie tylko Brytyjczycy woleliby mieszkać z dala od rozpoznawalnej pary. Także ich kalifornijscy sąsiedzi wielokrotnie uskarżali się na życie w ich pobliżu.

ZOBACZ TAKŻE: