Julia Wieniawa oszalała? Internauci przecierają oczy ze zdumienia widząc ceny jej kosmetyków Jusee Cosmetics

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa pęka z dumy prezentując swoją pierwszą markę kosmetyczną. Jak się okazuje internauci nie kryli zaskoczenia gdy ujrzeli ceny kosmetyków Jusee Cosmetics. Czy to jest to czego się spodziewali?

Polska aktorka od kilku tygodni zapowiadała swoje wejście na rynek kosmetyczny. Podekscytowana Julia Wieniawa chwaliła się przygotowaniami publikując zdjęcia z sesji zdjęciowej oraz zapewniała internautów, że produkty będą „przystępne cenowo”  Dziś po raz pierwszy mogliśmy ujrzeć kosmetyki, które oferuje Jusee Cosmetics, a także sprawdzić ich ceny. Zdania internautów są bardzo podzielone.

Julia Wieniawa nie spodziewała się takiego zainteresowania, serwery nie wytrzymały

Od godziny 12:00 strona oferująca sprzedaż kosmetyków Julki miała zacząć działać. Wcześniej nikt z nas nie miał wglądu w to jakie produkty zostaną tam umieszczone, mogliśmy jedynie zapisać się do newslettera. Bardzo szybko okazało się, że zainteresowanie produktami aktorki było tak wielkie iż serwer nie mógł nadążyć. Już kilka minut po 12:00 strona bardzo długo się ładowała by ostatecznie pokazać błąd. Na szczęście problemy techniczne nie trwały długo, a pierwsi klienci mogli zrobić zakupy jeszcze przed 13:00.

Julia Wieniawa była bardzo podekscytowana nowym projektem i wręcz odliczała czas do momentu aż będzie mogła pokazać go światu. Produktami aktorki zainteresowani byli nie tylko jej fani, ale również wiele osób, które lubią korzystać z oryginalnych, dobrych i trwałych kosmetyków.

Niskie ceny w Jusee Cosmetics? To zależy…

Jeszcze kilka tygodni wcześniej Julia Wieniawa była pytana przez fanów o ceny kosmetyków, które pojawią się w jej sklepie. Celebrytka zapewniała wtedy, że nie będą wygórowane i z pewnością każdy będzie mógł sobie pozwolić na zakup wybranego produktu.

W Jusee Cosmetics pojawiły się póki co tylko dwa rodzaje produktów: wegańskie pomadki oraz tusze do rzęs. Możemy zakupić pojedyncze produkty lub zdecydować się na zakup zestawu kosmetyków. Aktualnie mamy możliwość wybierać spośród 6 odcieni pomadek, każda w cenie 69 złotych lub zdecydować się na kupno jednego rodzaju tuszu do rzęs w cenie 89 złotych. Julia Wieniawa stworzyła również kilkanaście zestawów w których możemy znaleźć powyższe produkty w różnych kombinacjach. Przykładowo zestaw 6 pomadek kosztuje 349 złotych.

Internauci widząc te ceny nie kryją rozczarowania. Większość osób podkreśla, że nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek mimo zapewnień gwiazdy. Warto pamiętać, że Julia Wieniawa głównie jest idolką nastolatek, które liczyły na to, że ceny w jej sklepie będą bardziej przystępne. Jednak oprócz krytycznych słów znalazły się również pozytywne opinie. Część osób podkreśla, że wszystko zależy od jakości kosmetyków oferowanych przez celebrytkę. Dobry i w miarę naturalny skład sprawia, że wydają się naprawdę warte swojej ceny. Jednak żeby móc obiektywnie ocenić ich jakość koniecznie trzeba je przetestować.

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x