Kuba Wojewódzki opublikował kontrowersyjne zdjęcie z nagą kobietą. Internauci są zniesmaczeni, on naprawdę wziął to do ust

Kuba Wojewódzki

Internauci nie mogą uwierzyć, że Kuba Wojewódzki pokazał w sieci takie zdjęcie. O dziwo najwięcej kontrowersji nie wzbudziła jego naga towarzyska, a to co celebryta wziął do ust. Jak daleko posunie się gwiazdor TVN’u dla dodatkowych pieniędzy?

Kuba Wojewódzki nie pierwszy raz zwraca na siebie uwagę w mediach społecznościowych. Celebryta systematycznie publikuje zdjęcia lub wpisy, które mają wywołać kontrowersje. Większość jego fanów już przywykła do nietypowego zachowania celebryty i nie robią na nich wrażenia zdjęcia półnagich kobiet. Jednak najnowsza fotografia wzbudziła w nich wyjątkowo negatywne emocje – co było powodem krytyki internautów?

Kuba Wojewódzki korzysta z życia

W sieci co jakiś czas pojawiają się informacje dotyczące życia uczuciowego Wojewódzkiego, jednak nikt nie wie jaka jest prawda. Przez jakiś czas fani byli pewni, że celebryta znów jest w związku ze swoją byłą dziewczyną Anną Muchą. Było to spowodowane dwuznacznymi zdjęciami jakie oboje publikowali na swoich profilach. Jednak bardzo szybko okazało się, że Kuba Wojewódzki nie spotyka się prywatnie ze swoją byłą ukochaną, ponieważ kobieta została przyłapana na randkowaniu z innym mężczyzną.

57-latek jest wolnym ptakiem, któremu jak się wydaje nie spieszno do poważnego, stałego związku. Co jakiś czas na jego profilu pojawiają się zdjęcia nagich lub półnagich kobiet. Niektórzy myśleli, że Kuba Wojewódzki publikuje zdjęcia swojej nowej dziewczyny, jednak jest duże prawdopodobieństwo, że na każdym ze zdjęć jest inna kobieta. Inni spekulują nawet, że celebryta wynajmuje modelki, tylko po to by pozowały z nim na zdjęciach

Gwiazdor TVN’u wziął to do ust za duże pieniądze

Jednak prawda jest taka, że zdjęcia nagich kobiet na profilu Wojewódzkiego to przeżytek. Internauci przyzwyczaili się do widoku różnych pań na jego profilu i nie robi to na nich wrażenia. Większe zainteresowanie fani wyrazili tym, co na ostatnim zdjęciu Kuba Wojewódzki wziął do ust.

Kuba nie pierwszy raz decyduje się na reklamę produktów na swoim Instagramie. Mogliśmy już zaobserwować polecanie ubrań konkretnych marek, napojów czy usługę „Chroń PESEL” dzięki której mamy dostęp do informacji na swój temat oraz możliwość sprawdzenia się w KRD. Oprócz tego Kuba Wojewódzki co jakiś czas przypomina nam jak systematycznie korzysta z produktu Smile Secret służącego do wybielania zębów.

https://www.instagram.com/p/CFZLESWjwjX/

Produkt ten od dłuższego czasu pojawia się na Instagramie wielu celebrytów, który zachęcają do zakupu wkładki po niewiarygodnej cenie z ich kodem promocyjnym. Prawda jest taka, że wielu z nich nie posiada swoich naturalnych zębów lub stosują licówki. Właśnie dlatego coraz więcej osób jest oburzonych zachowaniem celebryty. Kuba Wojewódzki jest osobą na tyle popularną, że nie potrzebuje reklamować produktów o nie do końca pewnym działaniu, a jednak – robi to. Dzięki takim wpisom sponsorowanym na konto gwiazdora TVN’u wpływają ogromne sumy pieniędzy, których Kubie jak widać nigdy dość.