Marta Linkiewicz świeci pośladkami na Instagramie. „Polska niegotowa”

Marta Linkiewicz
Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz już przyzwyczaiła nas do tego, że lubi zaskakiwać. Za każdym razem jednak kiedy wydaje nam się, że pokazała już wszystko, co tylko mogła pokazać, nagle ona wyciąga kolejnego asa z rękawa. Tym razem zaskoczyła swoich obserwatorów zdjęciem, na którym odważnie świeci pośladkami. Clebrytka twierdzi, że Polska jest na nią niegotowa. 

Marta Linkiewicz na swoim Instagramie zgromadziła już ponad milion obserwatorów. Wszyscy chętnie przyglądają się jej poczynaniom i kontrowersyjnemu zachowaniu. Przypomnijmy, że młoda gwiazda zabłysnęła w dość niechlubny sposób, jednak nie da się nie zauważyć tego, że przez te wszystkie lata przeszła ogromną zmianę.

Nie tylko zmienił się jej wygląd, ale również zachowanie. Mimo tego, że wciąż wzbudza kontrowersje, a dyskusje na temat jej osoby w ogóle nie milkną, to teraz robi to ze zdecydowanie większą klasą niż wcześniej. Na jej profilu nie brakuje jednak odważnych zdjęć, które czasami pokazują naprawdę wiele. Efekty jej ostatniej sesji powalają na kolana. Zawodniczka Fame MMA twierdzi, że Polska nie jest na to gotowa.

Marta Linkiewicz świeci pośladkami na Instagramie 

W ciągu kilku ostatnich miesięcy, ciało Linkimaster zmieniło się nie do poznania. Wszystko zawdzięcza głównie ciężkim treningom, które wiążą się z godzinami spędzonymi na siłowni, a także diecie. Dziewczyna odseparowała się od swojego wcześniejszego stylu życia na rzecz nowego, który zdecydowanie dużo bardziej jej służy.

Takiej figury może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Marta Linkiewicz jest teraz dużo bardziej pewna siebie i swoich atutów i chętnie wdzięczy się przed obiektywem aparatu. Wcześniej raczej rzadko mieliśmy okazję oglądać ją w bikini czy skąpych ubraniach, teraz z kolei to codzienność.

Celebrytka niejednokrotnie podkreślała, że na jej osobę Polska jeszcze nie jest gotowa. Zobaczcie sami, jak prezentowała się podczas najnowszej sesji zdjęciowej. Co myślicie?

https://www.instagram.com/p/CFZWS4yHt25/

Marta Linkiewicz
Marta Linkiewicz

ZOBACZ TAKŻE: