Wiktoria Gąsiewska pozuje w obcisłym body. Spójrzcie tylko na jej ciało, ten strój uwidacznia wszystkie jej wdzięki

Wiktoria Gąsiewska

Młoda aktorka bardzo rzadko pokazuje się w tak odważnych stylizacjach, raczej preferuje stroje, które zakrywają jej atuty. Jednak tym razem Wiktoria Gąsiewska zdecydowała się posunąć dalej – nie tylko ubrała obcisłe body, ale również całkowicie zrezygnowała z makijażu. Podoba wam się aktorka w takiej wersji?

Wiktoria Gąsiewska zasłynęła z udziału w wielu produkcjach serialowych, jednak największą rozpoznawalność zawdzięcza roli Agaty w serialu „Rodzinka.pl”. W 2020 roku aktorka wystąpiła również na dużym ekranie w filmie „W lesie dziś nie zaśnie nikt” u boku Julii Wieniawy. Kobieta jest uznawana za jedną z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. Nie ma się co dziwić, ponieważ Wiktoria może pochwalić się naprawdę pięknym i zgrabnym ciałem, którego może jej pozazdrościć nie jedna kobieta.

Wiktoria Gąsiewska po raz pierwszy pokazała tyle ciała

Aktorka mimo, że urodą wręcz grzeszy raczej rzadko pokazuje się w skąpych stylizacjach. Wiktorię częściej zobaczymy w dziewczęcych sukienkach lub długich spodniach niż w samej bieliźnie. Tym bardziej najnowsze zdjęcie wywołało ogromne zamieszanie w sieci. Fani kobiety z zachwytem wpatrują się w jej długie nogi i jędrne pośladki.

Niezwykła sesja zdjęciowa odbyła się na korcie tenisowym. Wiktoria Gąsiewska ubrana była tylko w skąpe body i buty New Balance. Aktorka do zdjęć zapozowała z piłką oraz rakietą do tenisa. Internauci są zaskoczeni jej odważnymi zdjęciami, których do tej pory w sieci było niewiele, jednak jednoznacznie przyznają, że warto było na nie czekać.

Niezwykła sesja zdjęciowa

Wiktoria Gąsiewska przyznała, że pierwszy raz brała udział w tak nietypowej sesji zdjęciowej. Jak podkreśla aktorka całą sesja trwała niespełna 12 minut, a ona sama nawet nie była do niej przygotowana. Rzeczywiście na zdjęciach ciężko doszukać się makijażu czy idealnie ułożonych włosów, jednak gwiazda mimo to prezentuje się fenomenalnie/

Jednak niektórzy wątpią w to, że sesja w której udział wzięła Wiktoria Gąsiewska rzeczywiście była tak spontaniczna jak mówi. W końcu strój w jakim zapozowała aktorka raczej nie należy do typowych na korcie tenisowym. Prawdopodobnie kobieta już wcześniej brała pod uwagę zrobienie zdjęć w tym miejscu, jednak chciała wyglądać na nich naturalnie.

Komentarze internautów nie pozostawiają złudzeń. Aktorka w takim wydaniu prezentuje się fenomenalnie. Ponadto, według większości osób Wiktoria Gąsiewska powinna spróbować swoich sił w modelingu. Z taką twarzą i idealną sylwetką z pewnością osiągnęłaby ogromny sukces.

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x