Biedronka żegna lato z przytupem. Lody tanie jak nigdy

Biedronka i promocja na lody

Biedronka rozpieszcza nas ostatnio promocjami. Dopiero co największa sieć sklepów oferowała upusty na ciastka, teraz zwala z nóg zniżkami na lody.

Szał promocji nie zwalnia nawet na moment. A to wszystko za sprawą licznych wrześniowych promocji w polskich sklepach. Przodują w nich dwa z nich: Biedronka i Lidl. Rywalizacja, mimo bardzo wyrównanego przebiegu, zaczyna się jednak nieubłaganie przechylać na korzyść tej pierwszej.

Zakończenie lata stało się świetną okazją do kolejnej promocji dla sieci sklepów Biedronka. W tym tygodniu mamy wspaniałą okazję do zakupu 5 lodów za 5 złotych.

Promocja obejmuje marki: Wedel, Grześki, Kinder Bueno, Frugo, Twister, Koral  i Big Milk. Ważne! Należy pamiętać, że podpadają pod nią jedynie rożki i lody na patyku. Smakosze innych form lodów, będą musieli tym razem obejść się smakiem.

Niższa cena jest również naliczana wyłącznie w przypadku, kiedy wszystkie 5 lodów jest identyczne. To znaczy, że nie możemy mieszać produktów marki Wedel z tymi spod znaku Frugo. Jeśli to uczynimy, zapłacimy normalną cenę.

Biedronka to nie tylko promocje na lody

Sieć sklepów nie od dziś jest znana z niskich cen. Od samego początku wejścia na polski rynek, uchodzi za firmę zdolną dostarczyć produkty za przysłowiowe grosze.

Pomimo tego, że przez lata standard produktów wzrósł, ich ceny dalej pozostają atrakcyjne. Co więcej, większość z nich jest produkowana w Polsce. To niecodzienna praktyka wśród zagranicznych inwestorów, którą warto pochwalić.

Nowe promocje w sieci sklepów Biedronka już niedługo. O najlepszych poinformujemy na naszej stronie.

Zobacz także: