Tego nie spodziewał się żaden widz programu „Love Island”. Ten odcinek przejdzie do historii

Love Island
Love Island

Program „Love Island” dostarcza widzom mnóstwa emocji. To, co podoba im się najbardziej to chyba to, że nigdy nie są pewni tego, co mogą zobaczyć podczas emisji. Czasami bieg wydarzeń zmienia się tam niczym w kalejdoskopie i ciężko przewidzieć, co przyniesie kolejny odcinek. Tego, co wydarzyło się ostatniego wieczoru, nie spodziewał się nikt. To zdecydowanie przerosło najśmielsze oczekiwania wszystkich oglądających. 

„Love Island” niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Pierwszy sezon reality show zaskarbił sobie sympatię widzów, a uczestnicy dość wysoko podnieśli poprzeczkę uczestnikom następnych sezonów. Zdaje się, że jak na razie nowi islandersi zdecydowanie spełniają oczekiwania widzów i dostarczają im mnóstwa emocji.

Pierwsze odcinki wprawdzie były bardzo niepozorne, a wielu spekulowało na temat tego, że uczestnicy są po prostu źle dopasowani. Z czasem jednak zaczęło się dziać coraz więcej, co również coraz bardziej podobało się oglądającym. Takich zawirowań, z jakimi teraz mamy do czynienia zdecydowanie nie mieliśmy nawet podczas pierwszego sezonu. Śmiało można stwierdzić, że ostatni odcinek na pewno przejdzie do historii.

Tego nie spodziewał się żaden widz programu „Love Island” 

Podczas ostatniego wieczoru na wyspie miłości doszło do sytuacji, która zdecydowanie zaskoczyła wszystkich. Nie tylko wyspiarze nie mogli uwierzyć w to, co się wydarzyło, ale również widzowie, którzy dosłownie zbierali szczęki z podłogi.

Wszyscy uczestnicy walczą o to, by znaleźć miłość w programie. Choć walka jest naprawdę zacięta, a konkurencja nie śpi, niektórym podoba się ta rywalizacja. Nie każdy jednak odnajduje się w takim środowisku i do tych osób należy zdecydowanie Ada, która podczas ostatniego odcinka ze łzami w oczach wyznała, że chce opuścić program. Absolutnie nikt nie spodziewał się tego, że dziewczyna podejmie taką decyzję.

Jednym z uczestników programu „Love Island”, który również zadeklarował swoje odejście, jest Igor. Mężczyzna twierdzi, że jeśli Oliwia podczas parowania wybierze Mikołaja, ten pożegna się z reality show. Takich zawirowań w willi jeszcze nie było.

ZOBACZ TAKŻE:

Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: wroblewska.andzelika@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x