Sylvester Stallone wspomina zmarłą matkę. Jej życie przypominało scenariusz filmowy!

Sylvester Stallone właśnie pożegnał swoją matkę. Znana astrolożka – Jackie Stallone miała 98 lat. Przez lata budziła liczne kontrowersje i chętnie brała udział w programach typu reality show. Jej życie przypominało najbardziej wymyślny scenariusz filmowy.

Informacja o śmierci Jackie Stallone pojawiła się w sieci w poniedziałek wieczorem. Podał ją młodszy brat Sylvestra Stallone’a – Frank Stallone. „„Dziś rano ja i moi bracia straciliśmy naszą matkę Jackie Stallone. Była matką czwórki dzieci, Tommy’ego, Sylestra, Frankiego i mojej zmarłej siostry Tony Ann. Była niezwykłą kobietą, pracującą codziennie, pełną odwagi i nieustraszoną. Umarła we śnie, tak jak sobie zażyczyła” – podał w mediach społecznościowych.

Frank Stallone podkreślił również, że jego matka była na tyle ekstrawagancka, że trudno było przejść wobec niej obojętnie. Jej nietypowy charakter sprawiał, że na każdym kroku zjednywała sobie ludzi i miała niezwykły dar związany z przepowiadaniem przyszłości.

„Mój brat Sylvester opiekował się nią jak królowa przez całe jej życie. Nigdy więcej nie będę w stanie zadzwonić do mamy ani pozwolić jej na mnie krzyczeć, dlaczego nigdy się nie ożeniłem. Ale wszyscy kochaliśmy ją i jej chęć przetrwania i zwycięstwa. Zawsze będę za tobą tęsknić mamusiu”- zakończył wpis Frank Stallone.

Sylvester Stallone i Frank Stallone wspominają swoją matkę

Jackie Stallone urodziła się jako Jacqueline Frances Labofish. Od początku miała bardzo barwne życie i od najmłodszych lat zajmowała się zawodami artystycznymi. Pracowała między innymi jako tancerka, fryzjerka czy artystka akrobatyczna. Od dziecka interesowała się także gwiazdami, a czytanie z nich traktowała jak misję. To Edgar Casey – znany mistyk i przyjaciel ojca powiedział jej w dzieciństwie, że ma do spełnienia ważną misję. Przez kolejne lata szkoliła się w astrologii pod okiem prawdziwych autorytetów w tej dziedzinie.

Wkrótce potem rozpoczęła pracę jako astrolożka i przez lata swojej kariery doradzała najważniejszym osobom na świecie. Z jej usług korzystali politycy, premierzy, gwiazdy filmowe, gangsterzy czy nawet duchowni. Z całą pewnością Jackie cieszyła się ogromnym autorytetem. Pojawiła się gościnnie w wielu programach typu show, takich jak  „The Howard Stern Show”, „Oprah”, „Larry King Live”, „The Late Show With David Letterman” czy „The Graham Norton Show”.

Jackie była także pierwszą kobietą, która prowadziła własny program z ćwiczeniami dla kobiet. Kochała sport i chciała zarażać tą pasją inne panie. Otworzyła kobiecą siłownię oraz starała się rozreklamować wresling z oryginalnymi elementami spektaklu.

Matka Sylvestra Stallone’a miała życie jak z filmu

Obserwując jej życie, śmiało można powiedzieć, że Jackie wykorzystywała każdą chwilę i stale próbowała nowych rzeczy. Była kilkukrotnie zamężna, mając 80 lat wystąpiła w brytyjskiej wersji Big Brothera, wykonała niezliczone ilości operacji plastycznych, a hobbystycznie zajmowała się również rapowaniem. Słynnej astrolożce udało się przewidzieć nawet rozwód jej najbardziej znanego syna. „Poprosiłam Sylvestra, żeby się z nią nie żenił, ponieważ to nie miało trwać dłużej, niż następne zaćmienie. Wkrótce i tak miał złożyć papiery rozwodowe.”- powiedziała w jednym z wywiadów, a Sylvester Stallone faktycznie rozszedł się z żoną po 19 miesiącach.

Po wielu latach przyznał, że jego mama trafnie przewidziała wszystkie najważniejsze wydarzenia w jego życiu. „Prawda jest jedyną rzeczą, która się dla niej liczy, a mówienie prawdy jest jedyną rzeczą, którą umie robić.” – podsumował aktor.

Dlatego też życie Jackie Stallone jest doskonałym materiałem na film.

ZOBACZ TAKŻE:

Monika Szczepańska
Dziennikarka Otopress.pl - tworzy treści głównie do działów: show-biznes i lifestyle.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x