Pamiętacie Małą Anię z Warsaw Shore? Jej metamorfoza powala na kolana, wygląda jak zupełnie inny człowiek

Warsaw Shore
Warsaw Shore

„Warsaw Shore” od 7 lat nieustannie gości na antenie stacji MTV. Widzowie chętnie przyglądają się imprezowemu życiu uczestników, którzy potrafią zrobić prawdziwe show. Niektórzy z nich występowali w programie od samego początku emisji i wytrwali przez większość sezonów. Jedną z tych uczestniczek była Mała Ania, która wprawdzie dziś już nie występuje w programie, ale to właśnie dzięki niemu dziś wygląda, tak jak wygląda. Jest nie do poznania. 

„Warsaw Shore” to polska odpowiedź na amerykańską Ekipę z New Jersey. W przeciwieństwie do innych reality show, tym razem uczestnicy nie mają żadnych konkretnych zadań czy celów w programie, chyba że celem można określić upicie się do nieprzytomności.

W programie mamy okazję oglądać, jak imprezują młodzi ludzie. Reality show wzbudza wiele kontrowersji, ale mimo to wciąż ogląda je wiele osób. Niektórzy uczestnicy przez udział w programie zdobyli ogromną rozpoznawalność. Wśród nich jest przykładowo Ewelona, Stifler, Wojtek Gola, Trybson i Eliza, czy choćby właśnie Mała Ania.

Jak zmieniła się Mała Ania z programu „Warsaw Shore”? 

Mała Ania, czyli właściwie Anna Aleksandrzak dołączyła do programu, mając zaledwie 20 lat. Nie da się nie zauważyć tego, że wraz z udziałem w reality show cieszyła się coraz większą popularnością, a co za tym idzie, również zarabiała większe pieniądze. Z każdym kolejnym sezonem kobieta zmieniała się coraz bardziej. W jednym z wywiadów wyznała nawet, że jest uzależniona od poprawek swojego wyglądu.

Początkowo niewinnie zaczęło się od powiększenia ust, później jakieś drobne korekcje twarzy, aż w końcu w wyniku tych wszystkich zabiegów medycyny estetycznej dziś wygląda jak zupełnie inny człowiek. Można śmiało stwierdzić, że swoim wyglądem przypomina prawdziwą modelkę. W 12. sezonie programu „Warsaw Shore” poinformowała, że nadszedł koniec jej przygody z reality show.

Dziś dziewczyna zarabia na reklamowaniu różnych produktów na swoim Instagramie, ale nie tylko. Jest również menadżerem jednego z salonów piękności i ambasadorem marki oferującej wszelkiego rodzaju gadżety erotyczne. Jak podoba Wam się nowa wersja Małej Ani?

ZOBACZ TAKŻE:

Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: wroblewska.andzelika@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x