Życie jak z bajki. Patrycja Tuchlińska usidliła polskiego miliardera

Choć Patrycja Tuchlińska ma tylko 25 lat, już prowadzi życie jak z najlepszego filmu. Podróżuje, bawi się w najpiękniejszych miejscach na świecie i nosi bajeczne kreacje. To właśnie ona rozkochała w sobie Józefa Wojciechowskiego – polskiego miliardera.

Józef Wojciechowski jest jednym z polskich miliarderów. Biznesman jest szefem holdingu budowlanego J.W. Construction, a przez pewien czas właścicielem klubu sportowego Polonia Warszawa. Dzięki zgromadzonej przez siebie fortunie trafił na listę 100 najbogatszych Polaków według Forbsa.

https://www.instagram.com/p/CDt5nkADfrd/

W jego towarzystwie zawsze zobaczyć można było piękne i dużo młodsze partnerki. Tym razem jednak wszystko wskazuje na to, że Wojciechowski znalazł szczęście u boku o 48 lat młodszej Patrycji Tuchlińskiej. Para spotyka się ponoć już od dwóch lat.

Dziewczyna jest bardzo aktywna na swoim koncie na instagramie, na którym zamieszcza głównie fotografie z egzotycznych podróży oraz wydarzeń, takich jak festiwal filmowy w Cannes czy mecz reprezentacji Polski.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski dbają o swoją prywatność

Choć Patrycja chętnie dzieli się relacjami z podróży, na jej koncie w social mediach nie sposób znaleźć fotografie, która przedstawiałaby parę razem. Jak widać, fakt ten budzi spore zainteresowanie. Pod jednym z nowszych zdjęć pojawił się komentarz, w którym jedna z obserwatorek spytała o zdjęcia z partnerem. Patrycja natychmiast jej odpowiedziała.

https://www.instagram.com/p/CBp4drkj-mC/

„Czemu nie wstawiasz zdjęć ze swoim partnerem?🙁 PS super fotka😇”- napisała jedna z dziewczyn. Patrycja postanowiła to wyjaśnić – „Cenimy swoją prywatność ☺️ dziękuję 😘”. 

Póki co instagramowe konto Patrycji śledzi tylko 14 tysięcy osób. Młoda Polka ma jednak spore szanse na to, aby w przyszłości zostać influencerką. Jej instagramowy content to głównie piękne wnętrza, widoki i stylowe ubrania. Takie połączenie przemawia do większości użytkowniczek tego popularnego social media. Partnerka Wojciechowskiego stawia jednak również na samorozwój. Jak napisała na swoim koncie, aktualnie studiuje na Politechnice Wrocławskiej i to dość wymagający kierunek – Inżynierię mechaniczną.

https://www.instagram.com/p/B8WHc4MFQaj/

ZOBACZ TAKŻE: