Wiemy, jak mieszka Andrzej Piaseczny! Przepych aż bije po oczach

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny należy do tego grona gwiazd, które raczej nie obnoszą się bogactwem. Mężczyzna jest niezwykle skromny i rzadko chwali się swoimi luksusowymi wnętrzami. Wiadomo jednak, że artysta niedawno zdecydował się na zakup pięknego apartamentu w centrum stolicy. Zdjęcia tego, jak wygląda jego najnowszy nabytek, robią wrażenie. 

Wszyscy fani, którzy dokładnie znają swojego idola, są zszokowani tym, że zdecydował się na taką inwestycję. Andrzej Piaseczny od lat mieszka ze swoją ukochaną mamą w pięknym domu pod Kielcami. To właśnie tam uwił sobie przytulne gniazdko, które robi wrażenie na wszystkich turystach odwiedzających góry świętokrzyskie.

Mężczyzna bardzo często podkreślał, że nie wyobraża sobie życia w innym miejscu niż właśnie to, w którym obecnie się znajduje. To właśnie dlatego jego decyzja o kupnie mieszkania w centrum Warszawy zaskoczyła wszystkich. Wprawdzie apartament Piaska nie jest wcale ogromny, ale za to nadrabia niesamowitym wystrojem wnętrz.

Jak mieszka Andrzej Piaseczny? 

Mężczyzna przez te wszystkie lata swojej kariery, w stolicy pojawiał się jedynie, gdy miał do załatwienia jakieś sprawy, czy koncerty. Wtedy często decydował się na wynajem pokoju, w którym mógł przenocować. Wielu zastanawia się, co musiało się wydarzyć, żeby mężczyzna nagle zmienił zdanie? Możliwe, że miał dość życia w rodzinnej miejscowości i chciał poczuć, jak to jest żyć na co dzień w wielkim mieście, a może to po prostu zwykła inwestycja, która ma przynosić mu zysk?

O wystrój wnętrz w jego apartamencie zadbała projektantka Magdalena Miśkiewicz, która dołożyła wszelkich starań, by jego mieszkanie robiło ogromne wrażenie. Trzeba przyznać, że doskonale jej się to udało, ponieważ rzeczywiście trudno przejść obojętnie obok tak pięknych dodatków, które razem tworzą niesamowitą całość.

Andrzej Piaseczny w swoim apartamencie ma piękny hol, w którym przeważają drewniane elementy, klimatyczny salon i oryginalną zieloną kuchnie. Te wnętrza wyglądają naprawdę zjawiskowo.

https://www.instagram.com/p/CD3r62OpZDu/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/CFJWAjOlTtr/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/CEdr8osJSAT/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/CEt4ibtFhok/?utm_source=ig_embed

ZOBACZ TAKŻE: