Cezary Pazura inspiracją utworu polskiego rapera. Aktor jest wstrząśnięty: „Nie mam pojęcia jak to skomentować”

Cezary Pazura

Furorę w sieci robi utwór jednego z polskich raperów. Inspiracją artysty stał się nie kto inny jak kultowy aktor Cezary Pazura. Mężczyzna po odsłuchaniu dzieła rapera zdecydował się skomentować je w mediach społecznościowych.

Cezary Pazura jest uznawany za najpopularniejszego aktora polskiego kina lat 90. Większość z nas kojarzy go jednak z takich filmów jak: „Chłopaki nie płaczą”, „Kiler” czy serialu „13 posterunek”. Jednak trzeba przyznać, że jest to wyjątkowa osobistość, posiadająca niebywały talent aktorski. Mimo swojego licznego dorobku i sławy aktor nigdy nie spodziewał się, że stanie się inspiracją do napisania utworu przez rapera.

Cezary Pazura zaniemówił, gdy usłyszał ten utwór

Aktor doskonale zna swoją wartość, jednak jest osobą, która potrafi docenić twórczość innych. Cezary był jednym z najbardziej znanych aktorów polskiego kina, występował w teatrze, programach telewizyjnych, a także zajmował się dubbingiem. Jednak mimo ciągle rosnącej popularności nigdy „nie strzeliła mu woda sodowa do głowy”. Zawsze był uważany za osobę bardzo zrównoważoną i skromną. Nic dziwnego, że utwór o nim zrobił na Cezarym takie wrażenie.

W ostatnich dniach w serwisie YouTube pojawił się utwór rapera o pseudonimie Bober zatytułowany „Czarek”. Z pewnością autor nie spodziewał się, że jego twórczość tak szybko dotrze do jego idola, a tym bardziej, że Cezary Pazura go skomentuje. Okazuje się jednak, że zrobił on na aktorze ogromne wrażenie, ponieważ postanowił podzielić się swoją opinią na Instagramie.

„To jest ten moment w życiu, kiedy nie masz pojęcia jak to skomentować”

Cezary Pazura na swoim profilu udostępnił kawałek utworu i zdecydował, że musi wyrazić swoją opinię. Jak przyznaje aktor po odsłuchaniu dzieła rapera nie miał pojęcia w jaki sposób ma się odnieść do utworu. Prawdopodobnie wywołał on w nim wzruszenie i dumę, a jednocześnie lekkie zmieszanie. Cezary podkreśla, że w pierwszej chwili po obejrzeniu teledysku uświadomił sobie jak bardzo „narozrabiał”. Jednak już po chwili uświadomił sobie, że jego praca nie poszła na marne, a kolejne pokolenia oglądają go i biorą za przykład.

Ostatecznie Cezary Pazura uznał, że musi bardziej uważać na to co robi i czego się podejmuje zawodowo, ponieważ dopiero teraz zauważył jak bardzo jest obserwowany. „Zacznij Pazur uważać, bo ktoś Cię jednak obserwuje i zacznie naśladować. A w życiu tak się zawsze układa, że uczeń prześciga „mistrza”.” – zauważył aktor. Pod koniec swojego wpisu Czarek podziękował raperowi za to, że mógł być jego inspiracją, już od dawna nic nie zrobiło na nim takiego wrażenia.

Cezary Pazura w ostatnich latach znacznie zwolnił tempo. Więcej czasu zdecydował się poświęcić swojej rodzinie i razem z nimi korzystać z życia. Jednak mimo tego, że dziś nie jest o nim już tak głośno wiele osób doskonale pamięta go z jego najpopularniejszych ról. Jak widać nawet młodsze pokolenie docenia jego talent aktorski i podejście do życia.

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x