Chiara Ferragni, najbardziej znana blogerka świata w drugiej ciąży? Media nie mają wątpliwości

Chiara Ferragni  – blogerka modowa i muzyk Fedez dwa lata temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Włoskie media nie mają jednak wątpliwości, że para oczekuje właśnie narodzin drugiego dziecka.

Chiara Ferragni to najpopularniejsza blogerka modowa na świecie. Urodzona W Cremonie pod Mediolanem celebrytka rozpoczęła swoją karierę wiele lat temu, publikując swoje stylizacje na blogu The blonde salad. Bardzo szybko zyskała ogromną popularność, co pociągnęło za sobą lukratywne kontrakty z największymi domami mody. Dziś Chiara nie tylko jest rozpoznawalna, ale i doskonale zarabia! Nie bez powodu znalazła się na szczycie listy najlepiej zarabiających blogerek.

https://www.instagram.com/p/CFUBxYCBRp4/

Kilka lat temu Chiara Ferragni otworzyła swój autorski sklep, którego główna siedziba mieści się przy jednej z popularnych ulic Mediolanu. Jej projekty cieszą się dużym zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na oryginalność. Za ubrania i dodatki jej projektu trzeba jednak słono zapłacić. Najsłynniejsze trampki kosztują 250 euro, co po przeliczeniu daje ponad 1000 złotych.

Dwa lata temu Chiara wyszła za mąż za znanego muzyka Fedeza w niewielkiej miejscowości na Sycylii. To wydarzenie bardzo zainteresowało opinię publiczną, ponieważ wiele osób nie sądziło, że związek z o kilka lat młodszym raperem ma szansę przetrwać. Wygląda jednak na to, że 33-latka i jej mąż są bardzo szczęśliwi. W 2018 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn Leone, który robi w sieci prawdziwą furorę. Dumni rodzice chętnie zamieszczają jego fotografie, a uroczy chłopiec, który odziedziczył po mamie blond włosy, jest uznawany za jedno z najpiękniejszych dzieci włoskich celebrytów.

Chiara Ferragni w drugiej ciąży? Nie potwierdza ani nie zaprzecza

Pytania o ewentualną drugą ciąże padały już praktycznie od narodzin Leone. Para nigdy nie zaprzeczała ani nie potwierdzała, jakoby chcieli, aby chłopiec miał w przyszłości rodzeństwo. Od kilku dni jednak po sieci krążą informacje na temat tego, że Chiara spodziewa się drugiego dziecka. Takie doniesienia opublikował bardzo znany, włoski portal Fanpage.it.

https://www.instagram.com/p/CFMfuYSBQuk/

Według dziennikarzy Fanpage.it, Ferragni w najbliższej przyszłości ogłosi radosną nowinę. Szczególnie zadowoleni są zwłaszcza fani celebrytki, którzy komentują pojawiające się plotki. Wielu z nich zapewnia, że również od pewnego czasu podejrzewali, że blogerka po raz drugi zostanie mamą. Jak można zauważyć na jej profilu na instagramie, od dłuższego czasu nosi tylko luźne ubrania i nie pokazuje zbyt wiele ciała. Do tej pory blogerka słynęła z upodobania do obcisłych i skąpych strojów.

Zarówno Fedez, jak i Chiara zdają sobie jednak sprawę z tego, jak dużym zainteresowaniem cieszy się domniemana ciąża blogerki. Najpewniej to z tego powodu nie zdecydowali się jeszcze na to, aby potwierdzić lub zaprzeczyć tym doniesieniom. O wszystkim na pewno dowiemy się już niebawem.

ZOBACZ TAKŻE: