Dzieci Kate Middleton i Williama mają ciekawe hobby, które może szokować. O czym marzą następcy tronu?

Dzieci Kate Middleton przyznały się niedawno do posiadania bardzo nietypowego hobby. Sprawa od razu zainteresowała opinię publiczną. Trzeba przyznać, że to bardzo oryginalne.

Ostatnio książęca para – Kate Middleton i jej mąż William udali się w odwiedziny do jednej z londyńskich dzielnic – Whitechapel, Ich celem była rozmowa z mieszkańcami. Przede wszystkim chcieli dowiedzieć się więcej o ich życiu, pracy i codziennych obowiązkach. Zarówno Kate, jak i William znani są ze swoich częstych spotkań z obywatelami.

Podczas spotkania książę William przyznał, że jego dzieci mają bardzo nietypowe hobby. Wyznanie wzbudziło radość i zainteresowanie. Mieszkańcy na pewno się tego nie spodziewali. Zwłaszcza, wtedy gdy Kate dodała, że nie jest to jedynie hobby jej synów. Wspólne zainteresowania podziela także Charlotte.

https://www.instagram.com/p/B_W1Q8WKyVa/

Książęca para doczekała się już trójki pociech – George’a, Louisa i Charlotte. Widać, że dzieci są ze sobą bardzo zżyte i lubią spędzać ze sobą czas. Między nimi jest również niewielka różnica wieku. Właśnie z tego powodu interesują się tymi samymi rzeczami.

Dumna Kate Middleton chwali nietypowe hobby córki

Książęca para podczas spotkania w Whitechapel rozmawiała z przedstawicielami London Bridge Job Center. Jest to instytucja, która przede wszystkim zajmuje się pośredniczeniem w poszukiwaniu pracy. Kate i William, którzy są bardzo otwarci na kontakty z innymi ludźmi, nie mieli problemu z tym, aby żartować ze swoimi rozmówcami.

To właśnie wtedy wyjawili, że ich trójka pociech interesuje się czymś doprawdy nietypowym. Na takie relacje na pewno czekali wszyscy fani książęcej rodziny. W rozmowie z przedstawicielami firmy budowlanej, William wyznał, że jego syn uwielbia budownictwo.

https://www.instagram.com/p/B07_iR0H5up/

„Dzieci, zwłaszcza Louis, z chęcią przyjdą i zobaczą, jak kopiecie. Uwielbiają to! „- powiedział rozbawiony książę William. Szybko zawtórowała mu jego żona Kate, która dodała, że budownictwo jest także pasją małej Charlotte. Przyznała, że kilkuletnia dziewczynka uwielbia obserwować koparki i, z całą pewnością miałaby ogromną frajdę, jeśli mogłaby się temu przyjrzeć z bliska. Takiego hobby w rodzinie królewskiej chyba nikt się nie spodziewał.

ZOBACZ TAKŻE: