Jarosław Jakimowicz powinien zacząć się bać? Te fakty mogą go mocno pogrążyć

Jakimowicz
Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz może pochwalić się wieloma sukcesami. Gwiazdor ma na swoim koncie kilka ról w kultowych filmach, a także poprowadzenie wielu programów. Wszystko to może przepaść w momencie, gdy na jaw wyjdą niewygodne fakty na jego temat, a może się to zdarzyć już w niedalekiej przyszłości. Czy celebryta ma się czego obawiać? 

Jarosław Jakimowicz zadebiutował w 1995 roku i od tamtej pory nie narzekał na brak ofert. Oprócz występowania na dużym i małym ekranie zajmował się również produkcją filmową. Mężczyzna nie mógł także narzekać na brak zainteresowania u płci przeciwnej. Kobiety wzdychały na widok przystojnego aktora, a duża część z nich marzyła o tym, by skraść jego serce.

Jego wybranką była jednak Joanna Sarapata, malarka, którą poślubił zaledwie po dwóch miesiącach znajomości. Ich małżeństwo trwało zaledwie 12 lat i wydawać by się mogło, że oboje oddzielili swoją przeszłość grubą linią. Niestety okazuje się, że jego była partnerka ma jeszcze sporo do powiedzenia. Kobieta poinformowała, że ma zamiar wydać książkę, w której nieuniknione, że oberwie się jej byłemu mężowi.

Czy Jarosław Jakimowicz ma czego się obawiać? 

Malarka zapowiedziała, że książka powstanie na podstawie jej życiowych doświadczeń. Twierdzi, że dzięki jej bujnemu życiu towarzyskiemu ma się czym pochwalić, a dodatkowo zamierza również zdradzić wiele pikantnych szczegółów.

– Nie wszyscy będą zadowoleni, że pojawiają się w tej książce, będzie się więc działo – zapowiada autorka.

Niewykluczone, że dowiemy się czegoś na temat ich związku, w końcu ta relacja na pewno sporo ją nauczyła. Razem mieszkali w Hiszpanii, jednak tam ona miała sporo pracy, a Jarosław Jakimowicz po prostu się nudził. W związku z tym mówi się, że mężczyzna tylko czekał na pierwszą lepszą okazję, która umożliwi mu powrót do rodzinnego kraju.

Podczas jednej z wypraw do Polski poznał Joannę Gołaszewską, a owocem ich romansu był syn, który przyszedł na świat w 2004 roku. Mężczyzna dopiero 6 lat później był oficjalnie po rozwodzie z Joanną Sarapatą. Wielu twierdzi, że ta książka może zdradzić wiele niewygodnych faktów na jego temat.

ZOBACZ TAKŻE: