Katie Holmes znalazła nową miłość. Kto jest jej wybrankiem?

Wszystko wskazuje na to, że Katie Holmes znów jest szczęśliwa. Paparazzi przyłapali ją na romantycznym spacerze. Czy to coś poważnego?

Od głośnego i bardzo medialnego rozwodu z Tomem Cruisem minęło już dziewięć lat. Od tej pory aktorka nie ma z nim żadnego kontaktu, mimo iż para ma razem córkę, nastoletnią już Suri. Kościół Scjentologiczny, do którego należy gwiazdor zabrania jednak spotkań z osobami, które z niego odeszły.

Trzeba przyznać, że od czasu związku z Tomem, Katie bardzo odżyła i znów cieszy się życiem. Toksyczne małżeństwo sprowadzało się bowiem do ciągłej kontroli, co sprawiło, że aktorka nie mogła nawet decydować o sobie samej. Naukom kościoła podlegała również ich córka. Dopiero po jakimś czasie Katie przejrzała na oczy i zdecydowała się zakończyć ten związek, składając do sądu pozew o rozwód.

Niedługo potem związała się z przyjacielem rodziny – Jamiem Foxxem. Choć para wydawała się bardzo szczęśliwa, ich miłość nie przetrwała i wkrótce się rozstali. Następnie Katie widywana była z Rayem Charlesem, z którym spędziła ponad 6 lat. Para z reguły nie pojawiała się publicznie na czerwonym dywanie, ale media bez przerwy donosiły o ich zażyłości. Świadczyć miały o tym chociażby zdjęcia robione przez paparazzi. Niestety gwiazdor słynął ze swojej niewiernej natury i finalnie Katie rozstała się z nim.

Katie Holmes spaceruje przytulona do młodszego mężczyzny. Kim jest nowy wybranek?

Wszystko wygląda jednak na to, że Katie Holmes znów się zakochała. Od kilku tygodni widywana jest z o 10 lat młodszym dziedzicem restauracyjnej fortuny – Emilio Vitolo Juniorem. Na zdjęciach wykonanych przez paparazzi widać, że para nie szczędzi sobie czułości.

W poniedziałek amerykańscy dziennikarze przyłapali parę na romantycznym spacerze. Katie i Emilio spacerowali nowojorskimi ulicami i zmierzali wspólnie do mieszkania aktorki na Manhattanie. Nie odstraszyli ich nawet wszędobylscy paparazzi. Para trzymała się za ręce i przytulała.

Oboje wyglądali na szczęśliwych i zakochanych. Trzymamy kciuki, aby tym razem nowy związek Katie był trwalszy.

ZOBACZ TAKŻE:

Monika Szczepańska
Dziennikarka Otopress.pl - tworzy treści głównie do działów: show-biznes i lifestyle.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x