Magda Gessler pochwaliła się nowym produktem sygnowanym jej nazwiskiem. Czym zaskoczy nas tym razem?

Magda Gessler
Magda Gessler

Magda Gessler uwielbia zaskakiwać swoich fanów coraz nowszymi pomysłami. Restauratorka zdaje się, ma całe mnóstwo projektów gdzieś w zanadrzu i stara się je sumiennie realizować. W związku ze zbliżającą się jesienią postanowiła wejść na rynek ze swoim nowym produktem. Na pewno przypadnie on do gustu wszystkim lubiącym jesienne herbatki. 

Magda Gessler zdobyła ogromną popularność głównie dzięki programowi, którego jest gospodynią, czyli „Kuchenne rewolucje”. Jej nazwisko stało się bardzo rozpoznawalne, dzięki czemu każdy projekt, z którym startuje cieszy się sukcesem. Oczywiście, raz większym raz mniejszym, jednak dochód zawsze odnotuje.

Gwiazda programu emitowanego przez stacje TVN już niejednokrotnie próbowała swoich sił w różnych biznesach, które przeważnie dotyczyły branży gastronomicznej. Nowe restauracje, otwieranie lodziarni, parówki sygnowane jej nazwiskiem czy wiejskie wypieki to jak się okazuje dopiero początek, ponieważ gwiazda ma jeszcze sporo asów w rękawie. Tym razem ponownie ma zamiar wypuścić na rynek produkty sygnowane jej nazwiskiem, które idealnie wpasują się w zbliżającą się jesień.

Magda Gessler z nowym biznesem 

Dziś na swoim Instagramie celebrytka zdradziła, jakich produktów możemy się spodziewać. Na zamieszczonym przez nią zdjęciu znalazły się miody! Wprawdzie w ofercie jej sklepu już wcześniej pojawiał się ten produkt, jednak z uwagi na to, że teraz zapotrzebowanie na miody będzie znacznie większe, postanowiła o tym przypomnieć.

Dodatkowo dotąd nie mieliśmy okazji zakupić miodu wielokwiatowego od Magdy Gessler, dlatego jest to swego rodzaju nowość w jej asortymencie. Oprócz tego w jej sklepie można znaleźć również różnego rodzaju konfitury, pieczywo, a także gotowe dania.

Magda Gessler nie narzeka na brak zainteresowania produktami, które oferuje w swojej spiżarni. Wiele osób jednak neguje kwestie cen produktów, ponieważ zdarza się, że za niektóre wyroby trzeba zapłacić spore pieniądze.

https://www.instagram.com/p/CFeFL9gJPW9/

ZOBACZ TAKŻE: