Małgorzata Rozenek cała w tatuażach pozuje przed lustrem. Internauci są wstrząśnięci: „Kryzys wieku średniego?”

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek opublikowała w sieci niewiarygodne zdjęcie. Dumna mama Henryka pozuje przed lustrem i pokazuje swoje ciało na którym widać liczne tatuaże. Internauci nie mogą uwierzyć, że kobieta zrobiła coś takiego karmiąc piersią. Pod zdjęciem posypało się wiele nieprzychylnych komentarzy.

Do tej pory Małgorzata Rozenek była uznawana za bardzo rozsądną, a zarazem ciepłą i kochającą matkę. Kobieta od momentu porodu zachwalała karmienie piersią dziecka i sama również zdecydowała się na taką formę karmienia dziecka. Najnowsze zdjęcie jednak całkowicie przeczy dotychczasowemu jej zachowaniu. W komentarzach wybuchła burza, a wiele osób uwarza, że Małgosia przechodzi kryzys.

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na tatuaże podczas karmienia piersią?

Na zdjęciach, które prowadząca „Projekt Lady” opublikowała na Instagramie wyraźnie widać duże, czarne tatuaże na obu rękach. Wcześniej kobieta posiadała jedynie malutkie, niemal niewidoczne ozdoby na ciele. Nagłe pojawienie się takiej ilości, dużych tatuaży wzbudziło niemałe emocje wśród fanów. Tym bardziej, że jeszcze niedawno mogliśmy widzieć na Instastories jak kobieta odciąga pokarm dla dziecka.

Prawda jest taka, że żaden dobry tatuażysta nie podjąłby się robienia tatuażów kobiecie karmiącej piersią. Poza tym nawet jeśli Małgosia nie karmiłaby piersią nikt nie zdecydowałby się zrobić ich tak wiele na raz. Generalnie stworzenia małego dzieła sztuki na ciele nie jest przeciwwskazane podczas karmienia piersią, jednak może okazać się bardzo niekorzystne dla dziecka i matki ze względu na możliwe zakażenie lub stan zapalny, który może powstać podczas i w wyniku tatuowania. Ciężko uwierzyć w to, że Małgorzata Rozenek zaryzykowałaby karmiąc piersią.

Kryzys wieku średniego czy dobry żart?

Niektórzy internauci zarzucili kobiecie, że przechodzi kryzys wieku średniego ze względu na to, że w tym wieku (i jednocześnie karmiąc Henryka) zdecydowała się na tak radykalny krok. Jednak okazuje się, że być może sytuacja jest zupełnie inna niż wygląda na pierwszy rzut oka.

Pojawiły się wątpliwości czy tatuaże, którymi chwali się Małgorzata Rozenek są prawdziwe. Wiele osób zanim zdecyduje się na tatuaż ozdabia swoje ciało henną, po to by sprawdzić jak będzie wyglądać ich ciało. Możliwe, że kobieta faktycznie planuje wykonanie tatuaży, jednak póki co zdecydowała się na mniej inwazyjny krok.

Internauci spekulują również czy ozdobienie ciała nie ma związku z nową rolą do której przygotowuje się kobieta. Od dłuższego czasu w sieci pojawiają się plotki dotyczące tego jakoby Małgorzata Rozenek miała wystąpić w filmie Patryka Vegi. Jednak póki co nie zostało to oficjalnie potwierdzone.

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x