PKO BP ogłosiło niewiarygodną promocję, dzięki której można zdobyć niemałe pieniądze. Bank rozda 180 000 złotych na zakupy

PKO BP

Banki co jakiś czas organizują różnorodne akcje marketingowe, dzięki którym dbają o swoich obecnych klientów, a także zdobywają nowych. Jednak tym w budżecie PKO BP jest aż 180 tysięcy złotych do rozdania. Nic dziwnego, że akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Większość Polaków posiada już konto w banku, jednak prawda jest taka, że nie zawsze jest ono korzystne. Osoby, które dopiero zakładają swoje konta starają się dobrać jak najlepszą ofertę. W takim przypadku najlepszym sposobem jest porównanie kilku banków jednocześnie. Dzięki takiemu działaniu mamy pewność, że wybraliśmy najlepszą możliwość. PKO BP jest jednym z wiodących banków w którym konta posiada ponad 6 milionów osób. Korzystne oferty i oprocentowania to nie wszystko co oferuje bank, już dziś zakładając tam konto możesz zarobić dodatkowe pieniądze.

Co oferuje PKO BP w swojej najnowszej ofercie?

Na oficjalnej stronie banku pojawiła się informacja dotycząca niewiarygodnej promocji podczas której rozdane zostaną duże pieniądze. Łączny budżet przeznaczony na wygrane to aż 180 tysięcy złotych. Aby wziąć udział w promocji wystarczy spełnić 3 proste kroki. Dodatkowe pieniądze otrzyma pierwsze 900 osób, które prawidłowo zrealizują wszystkie wytyczne.

Podsumowując, każda z 900 osób, która zdecyduje się wziąć udział ma szansę wygrać 200 złotych. Jednak warto zaznaczyć, że nie jest to wpłata na konto, którą możemy wykorzystać wszędzie. Jak zaznacza PKO BP wygrana ma formę karty podarunkowej (kodu elektronicznego) o wartości 200 złotych do sklepu EMPIK.COM.

Jak w 3 krokach wygrać kupon?

Najważniejsze co trzeba wiedzieć o promocji to fakt, że dotyczy ona tylko i wyłącznie nowych klientów banku PKO BP. Osoby, które posiadały już w banku konto osobiste (w tym konta Inteligio) w okresie 1.01.2019 r. do 17.09.2020 r. nie biorą udziału w promocji. W akcji mogą wziąć udział tylko osoby do 26 roku życia.

Osoby, które chcą wziąć udział w promocji i zdobyć kupon rabatowy w kwocie 200 złotych do Empiku w pierwszej kolejności muszą wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na oficjalnej stronie banku. Należy w nim podać swoje imię, nazwisko oraz numer pesel. Następnie koniecznie trzeba zaakceptować regulamin. Całość można wypełnić do 30 września 2020 roku.

Gdy już wypełnimy formularz należy założyć Konto dla Młodych w PKO BP. Ze względu na to, że obecna promocja uwzględnia tylko ten rodzaj konta równoznaczne z tym jest, że osoby chcące wziąć udział w promocji mogą mieć maksymalnie 26 lat.

Ostatnim punktem, który dzieli nas od otrzymania kuponu jest zrobienie 3 płatności bezgotówkowych kartą oraz 3 płatności BLIK do 23 października. Jeżeli spełnimy wszystkie warunki promocji PKO BP i uda nam się zmieścić w pierwszych 900 zgłoszeniach będziemy mogli cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi do wykorzystania w sklepie Empik.