Sandra Kubicka lubi odreagować. Zobacz jak swoją złość wyładowuje top modelka

Sandra Kubicka przyznała ostatnio, w jaki sposób lubi odreagować swoją złość. Ten sposób pozwala jej zachować szczupłą sylwetkę.

Sandra Kubicka, znana światowa top modelka przeprowadziła się ostatnio do Polski. Jak do tej pory większość życia spędziła na słonecznej Florydzie, gdzie przeprowadziła się jako nastolatka. To właśnie tam jej kariera modelki nabrała tempa, a Sandra pojawiła się na wielu wybiegach oraz okładkach gazet.

https://www.instagram.com/p/CFUdGKfjYlK/

Jakiś czas temu 25-latka postanowiła wrócić na stałe do Warszawy. Jej decyzję miał przyspieszyć kryzys w związku modelki i Kaio Alvesa Goncalvesa. Dziewczyna do tej pory zarzekała się, że wróciła do ojczyzny, aby przemyśleć swoje sprawy, a były partner na pewno prędzej czy później do niej przyjedzie. Tak się jednak nie stało, a gwiazda na krótki czas związała się z polskim biznesmanem i widywana była z nim na spacerach w stolicy.

Ostatnio Sandra Kubicka przyznała, że od kiedy wróciła do Polski, jej grafik jest bardzo napięty. Natłok obowiązków sprawia, że modelka często jest zestresowana i rozzłoszczona. Wyznała jednak, co robi, aby odreagować męczące dni, a przy tym wciąż świetnie wyglądać. Jej sposób na pewno przynosi doskonałe rezultaty.

Sandra Kubicka zna idealny sposób na zły nastrój

Modelka przyznała, że stres bardzo się na niej odbija. Do tego 25-latka cierpi na zespół policystycznych jajników, który daje wiele nieprzyjemnych dolegliwości zdrowotnych. Sandra boryka się z zatrzymywaniem wody w organizmie, nagłym tyciem, puchnięciem oraz silnym trądzikiem na twarzy. W niektórych przypadkach zespół PCOS doprowadza nawet do niepłodności, a więc młoda gwiazda jest pod stałą opieką lekarza.

https://www.instagram.com/p/CFOypPhjvN-/

To między innymi choroba sprawiła, że modelka zmieniła swoje nawyki i postawiła na zbilansowaną dietę oraz ćwiczenia. Regularne treningi pozwalają jej także zwalczać stres i złość. „Powiem Wam tak, ćwiczyłam 1,5 godziny, przerwałam. Zrobiłam konferencję telefoniczną z zespołem, na temat firmy naszej – 1,5 godziny i później wróciłam tu ćwiczyć dalej. Dzisiaj odreagowuję troszeczkę bo jestem nerwusek mały i tak trzeba w życiu robić.”- wyznała modelka.

Tym samym Sandra Kubicka na swoim koncie na instagramie zachęca do tego, aby wszyscy poszli w jej ślady i swoją złość zamieniali w coś produktywnego. Ćwiczenia nie tylko pomagają rozładować napięcie, ale i dają doskonałe efekty wizualne. To właśnie dzięki nim modelka ma zadbane ciało i łatwiej jest jej utrzymać odpowiednią wagę.

ZOBACZ TAKŻE: