Najpiękniejsze życzenia na urodziny dla koleżanki. Wzruszenie gwarantowane

Życzenia
Życzenia

Życzenia na urodziny zawsze sprawiają niemały problem. Zwłaszcza gdy osoba, która obchodzi swoje święto, jest bliska naszemu sercu i chcielibyśmy to podkreślić swoimi życzeniami. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dziś dla Was kilka wierszyków. Na pewno wywołają uśmiech i wzruszenie na twarzy osoby, która je otrzyma.

Urodziny są dla każdego ważnym świętem, dlatego tak ważne jest to, by w ten dzień pamiętać o swoich bliskich. Solenizantowi na pewno będzie bardzo miło, gdy dostanie piękne życzenia. Czasami chcemy komuś powiedzieć coś więcej niż tylko „wszystkiego najlepszego” w związku z czym głowimy się nad tym, co innego możemy mu życzyć tego dnia. Nie każdy ma głowę do wymyślania pięknych rymowanek, dlatego właśnie dziś kilka zebraliśmy w jednym miejscu, żeby ułatwić Wam do nich dostęp. Te wierszyki są naprawdę przepiękne.

„W Dniu Twych Urodzin, moja kochana życzę Ci pięknych chwil już od rana, lekkich wieczorów i upojnych nocy,
niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy” – brzmi jeden z nich, a to dopiero początek.

Najpiękniejsze życzenia na urodziny 

„W dniu urodzin Twych kochana, szczęścia pod dostatkiem. Aby troski i kłopoty, odpłynęły gdzieś ukradkiem. Słońce niech Ci zawsze świeci, a na twarzy uśmiech gości. I by nigdy Ci nie brakło marzeń, wiary i miłości”

„W dniu Twych urodzin, każdy szczęścia Ci życzy. Korzystając z tej sposobności, życzę Ci szczęścia i pomyślności, by to, o czym marzysz, się spełniło i to, co kochasz, przy Tobie było”

„Życzę Ci dzisiaj wszystkiego, wszystkiego najsłodszego na ziemi, niech Twe życie w sen piękny się zmieni. To Ci pozwoli uśmiechać się na zawsze, śnij sny cudowne i najciekawsze!”

„Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia, Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda, Wieczna tak jak Twa uroda”.

ZOBACZ TAKŻE:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x