Anna Mucha zdobyła się na mocne wyznanie. Kobiety są jej za to wdzięczne

Anna Mucha
Anna Mucha

Anna Mucha raczej rzadko opowiada o swoich prywatnych sprawach. Aktorka ceni sobie prywatność, w związku z czym niezbyt chętnie odnosi się do swoich przeżyć. Mimo tego, że poniekąd udostępnia swoje prywatne życie, przez chociażby Instagram, to stara się mimo wszystko znaleźć jakiś złoty środek, by nie zatrzeć tej granicy. Jej ostatnie wyznanie wstrząsnęło wszystkimi, padły naprawdę mocne słowa. Kobiety są jej wdzięczne za to, co powiedziała. 

Anna Mucha niewątpliwie jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Kobieta w tym roku obchodziła 40. urodziny. Na dużym ekranie zadebiutowała, mając zaledwie 9 lat i od tamtej pory nieustannie związana jest ze sztuką. Może pochwalić się wieloma świetnymi rolami zarówno na dużym, jak i na małym ekranie.

Aktorka stroni od publicznego opowiadania o swoim prywatnym życiu. Nawet podczas wywiadów wymijająco odpowiada na niektóre pytania, ostatnio jednak postanowiła opowiedzieć o czymś bardzo osobistym. Takiego wyznania dosłownie nikt się nie spodziewał. Jej słowa zaskoczyły nawet największych jej fanów.

Anna Mucha w mocnym wyznaniu 

Gwiazda postanowiła opowiedzieć o tym, jak wyglądała jej pierwsza ciąża. Okazuje się, że początkowo wcale nie cieszyła się z tego, że zostanie mamą, a w jej głowie pojawiła się nawet myśl o tym, by dokonać aborcji.

„Skontaktowałam się z Kobietami na Falach, przysłały mi tabletki. Leżały przez jakiś czas na mojej dłoni, potem w lodówce. Podjęłam inną decyzję, widząc, że mam koło siebie właściwego partnera. Tabletki zostały w lodówce” – wyznaje.

Anna Mucha opowiadając swoją historię, chciała podkreślić jak istotne jest to, by każdy miał prawo wyboru i mógł sam za siebie decydować. Zaznacza, że nikt nie ma prawa komentować wyboru innych osób, ponieważ każdy jest zdolny do samodzielnego podejmowania decyzji. Aktorka dodała także, że przeraża ją wizja tego, że jej dzieci będą musiały dorastać w naszym kraju, biorąc pod uwagę, chociażby nastroje polityczne.

ZOBACZ TAKŻE: