Gdzie zagra Arkadiusz Milik? Luis Suarez pokrzyżował mu plany

Arkadiusz Milik Luis Suarez
Arkadiusz Milik Luis Suarez

Arkadiusz Milik w ostatnim czasie otrzymuje same złe wieści. Piłkarz trafił listę transferową, ponieważ nie mógł dojść do porozumienia z klubem w sprawie nowego transferu. Mężczyzna wciąż czeka na rozwój wydarzeń, ale niestety coś co chwile krzyżuje mu plany. Tym razem na jego drodze stanął Luis Suarez, piłkarz FC Barcelony. 

Arkadiusz Milik na ten moment wciąż pozostaje piłkarzem SSC Napoli. Podobno prezes klubu jest wściekły na Polaka. Wszystko za sprawą tego, że jego transfer do klubu AS Roma nie doszedł do skutku. Media donoszą, że piłkarz rozważał również transfer do Juventusu. Niestety ta droga zamknęła się dla niego w momencie, gdy klub zdecydował się ponownie podjąć współpracę ze swoim byłym napastnikiem, Alvaro Moratą.

Podobno naszym piłkarzem interesowały się również takie kluby jak Tottenham, Fulham oraz Newcastle. Warunkiem transferu do tych drużyn jest jednak obniżenie ceny za napastnika, ponieważ Milik ma według nich zbyt wysokie wymagania finansowe. Dostał również ogromną szansę od klubu Atletico, jednak tym razem na jego drodze pojawił się Luis Suarez.

Gdzie zagra Arkadiusz Milik? Luis Suarez pokrzyżował jego plany 

Media obiegła informacja na temat odejścia Suareza z FC Barcelony, w której grał blisko 6 lat. Podobno obu klubom udało się dojść do porozumienia w sprawie transferu. Wprawdzie nie jest to jeszcze pewna wiadomość, ponieważ zanim dojdzie do przejścia Luisa do Atletico, potrzebne są jeszcze wszystkie badania i wypracowanie indywidualnego kontraktu.

Arkadiusz Milik nie pozostał jednak na lodzie. Mimo tego, że przejście do Atletico mogłoby być dla niego dużą szansą, to spekuluje się, że w niedługim czasie trafi jednak do Tottenhamu. Włoski dziennikarz poinformował, że menadżer piłkarza przebywa w Londynie, dogadując z władzami klubu szczegóły transferu.

„David Pantak, agent Arkadiusza Milika jest od wczoraj w Londynie, aby ustalić z Danielem Levym warunki transferu napastnika, z którym SSC Napoli przedłuży kontrakt, a następnie puści go do Spurs’ów na sezon z obowiązkiem wykupu w ciągu roku za 25 milionów” – wyznaje mężczyzna.

ZOBACZ TAKŻE:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x