Dagmara Kaźmierska pokazała fanom w czym ją pochowają. Wszystkim opadły szczęki

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska jest osobą, która uwielbia wzbudzać zainteresowanie innych. Można śmiało zauważyć, że doskonale wie jak to zrobić, ponieważ zawsze skutecznie jej się to udaje. Ostatnio gwiazda programu „Królowe życia” dodała na Instagram zdjęcie z wymownym podpisem. Fani zszokowani. 

Dagmara Kaźmierska to jedna z największych gwiazd programu „Królowe życia”. Widzowie pokochali ją za jej poczucie humoru i styl bycia. Niewątpliwie od momentu udziału w reality show emitowanym przez stację TTV, kobieta może cieszyć się dużą popularnością. Nie tylko odcinki z jej udziałem są chętnie oglądane przez widzów, ale również chętnie przyglądają się oni temu, co dzieje się u niej poza kamerami.

Królowa życia stara się na bieżąco dostarczać swoim fanom ciekawostek z jej prywatnego życia i chętnie relacjonuje to, co się u niej dzieje. Jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie często zamieszcza różne zdjęcia. Ostatnio podzieliła się z fanami fotografią swojego stroju i dodała pod nim wymowny opis, sugerując, że właśnie w takim ubraniu ją pochowają. Fanom opadły szczęki.

Dagmara Kaźmierska pokazała, w czym zostanie pochowana 

Wiele kobiet z podziwem patrzy na styl królowej życia. Kobieta potrafi ubrać się modnie i tak, by przykuć uwagę innych. Dla niektórych jest prawdziwą inspiracją. Pod zdjęciami, które zamieszcza, można znaleźć mnóstwo komentarzy kobiet, które dopytują, gdzie kupiła daną rzecz. Dagmara Kaźmierska mimo swojej elegancji bardzo często ubiera się w dresowe komplety, w których prezentuje się świetnie. To właśnie w różowym dresie pokazała się na ostatnim zdjęciu.

„Mnie to nawet pochowają w dresie, ale nawet tam musi być wygodnie” – napisała w opisie pod fotografią.

Wszyscy obserwatorzy gwiazdy z podziwem komentowali, zachwycając się tym, jak pięknie wygląda. Większość z nich jednoznacznie stwierdziła, że nieważne czy dres, czy sukienka, Dagmara Kaźmierska zawsze prezentuje się zniewalająco.

https://www.instagram.com/p/CFe_KG4hZsQ/

ZOBACZ TAKŻE: