Skandaliczne zachowanie uczestniczek programu „Hotel Paradise” oburzyło widzów. „Masakra. To mają być kobiety?”

Hotel Paradise
Hotel Paradise

Program „Hotel Paradise” dzieli widzów przed ekranami. Niektórzy już po obejrzeniu jednego odcinka stwierdzili, że nie podoba im się te reality show, inni z kolei na bieżąco śledzą losy uczestników. Jeden z ostatnich odcinków wzbudził spore oburzenie wśród oglądających, ponieważ zachowanie uczestniczek bardzo nie spodobało się widzom. 

Program „Hotel Paradise” odniósł ogromny sukces. Podobno jego oglądalność przebiła nawet jeden z najpopularniejszych w naszym kraju reality show „Big Brother„. Producenci tak naprawdę nie spodziewali się, że uda im się przyciągnąć tak ogromną ilość widzów przed ekrany. Po emisji pierwszego sezonu byli jednak pewni tego, że program jest strzałem w dziesiątkę.

Uczestnicy już od samego początku wzbudzali wiele kontrowersji wśród widzów programu, w związku z czym niektórzy przypadli im do gustu trochę bardziej niż pozostali. Po ostatnim wybryku dziewczyn oglądający program jednogłośnie stwierdzili, że niestety panie nie potrafią się zachować.

„Masakra. To mają być kobiety?”

„Przykro się to oglądało… ” – komentują widzowie.

Skandaliczne zachowanie uczestniczek programu „Hotel Paradise” 

W jednym z ostatnich odcinków do mieszkańców pięknego hotelu na Bali dołączyła nowa uczestniczka. Była to 21-letnia Hania, której uroda niestety nie przypadła do gustu pozostałym uczestniczkom. W związku z tym dziewczyny postanowiły wyrazić swoją opinię i za plecami nowej koleżanki, obgadały ją.

„Ona ma okropną buźkę”
„Słaba, blada jak ściana”
„No ale włosy ma ładne, tylko rude. Figury też nie ma dobrej” – można było usłyszeć z ich ust.

Niestety to niejedyne negatywne komentarze, którymi postanowiły przywitać nową koleżankę. Widzowie zbulwersowani słowami dziewczyn, od razu wkroczyli do akcji i na oficjalnym Instagramie programu „Hotel Paradise”. To właśnie tam natychmiast pojawiło się całe mnóstwo nieprzychylnych komentarzy na temat tego, jak się zachowały.

„Dzisiejszy odcinek pokazał, że uczestniczki, które do tej pory były w programie, to dno i sześć metrów mułu” – podsumowuje jeden z widzów.

ZOBACZ TAKŻE:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x