Natalia Szroeder zszokowała internautów. Jej dieta jest bardzo nietypowa

Natalia Szroeder zaskoczyła swoich fanów i przyznała się do stosowania nietypowej diety, która pozwoliła jej zrzucić aż 10 kilogramów.

Natalia Szroeder – znana wokalistka pop i dziewczyna rapera Quebonafide zdradziła swój nietypowy sekret. Wyznanie zszokowało nawet jej wiernych obserwatorów. Przez długi czas Natalia żyła raczej w cieniu, mimo iż na koncie miała liczne sukcesy wokalne. Dopiero związek z ekscentrycznym, wytatuowanym raperem sprawił, że media zainteresowały się jej życiem prywatnym.

Dodatkowo para przyjaźni się także z Taco Hemingwayem, z którym Quebo nagrał wiele wspólnych piosenek, oraz tym samym z Igą Lis. Takie znajomości dodatkowo wpływają na korzyść Natalii i sprawiają, że paparazzi zaczęli śledzić ją na każdym kroku.

View this post on Instagram

MISJA KLEOPATRA

A post shared by Natalia Szroeder (@natalia_szroeder) on

Ostatnio szczególną uwagę przykuła sylwetka Natalii Szroeder. Wywołała ona dyskusję na popularnych social mediach. Fani są wyraźnie zmartwieni i zastanawiają się nad stanem zdrowia młodej wokalistki. Często Natalia musi podkreślać, że odżywia się normalnie, a jej zgrabna figura jest jedynie zasługą genów, a nie celowego głodzenia się. Przyznała się jednak do pewnego nietypowego zachowania, które zszokowało obserwatorów.

Natalia Szroeder przekonuje swoich fanów, że jest całkowicie zdrowa

Piosenkarka do tej pory raczej bagatelizowała zmartwienia swoich fanów i odpowiadała na nie krótkim stwierdzeniem, aby „każdy miał w talii tyle, ile chce.”  Wszystko wskazuje jednak na to, że temat jej wagi nie stracił na aktualności, a fani wciąż są ciekawi, dlaczego Natalia wygląda o wiele szczuplej, niż kiedyś.

https://www.instagram.com/p/CEjiA09hWaM/

Szroeder była ostatnio gościem podcastu „Sztuka łączenia”. To właśnie w nim po raz kolejny pojawił się temat jej wagi. Z początku wokalistka próbowała jak zwykle uspokoić swoich fanów i powiedziała, że za jej idealny wygląd odpowiedzialne są tylko geny. Później jednak Natalia dodała coś, co zaniepokoiło jej odbiorców.

„Byłam okrąglejsza. Dwa lata temu miałam prawie 10 kg więcej niż teraz. U mnie jest to widoczne. Mam po mamie to, że mamy takie momenty, że ze dwa razy w roku nie jemy. To znaczy dużo mniej jemy przez kilka miesięcy.”- przyznała. Taka odpowiedź na pewno nikogo nie uspokoiła. Natalia przestrzegła jednak młode osoby przed takim sposobem odżywiania. Według niej wahania wagi nie są zdrowe, a sama forma diety jest kiepskim rozwiązaniem.

ZOBACZ TAKŻE:

Monika Szczepańska
Dziennikarka Otopress.pl - tworzy treści głównie do działów: show-biznes i lifestyle.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x